Sayfa 130/193 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. nedense 129 uncu sayfaya geçmiyor.

2. bu gün silkeledi mi mal mı satti bilemedim...ilerleyen gunlerde gorecez...hacim güzeldi dun ki kapanis altinda kapamamasi bir nebze iyi yarin yön belirlenir 45 alti ustu kapanişı takip edecegiz artik....45 alti kapanis olursa destege 1.26lara dogru inebilir...45 ustu kapanis yukselisin devami icin cesaretlendirir ozellikle 1.53 uzeri kapanis 2 hedefi icin muhim iki kere dondu yarin denerse gecebilir...grafikte belirsizlik hakim %50 eksi artıgorecez bakalim..yarin tamam mi devam minin karar gunu gibi..

..tahtayi bozan metro da artik biyerden ölü kedi ziplamasi yapacagindan selalesi yavas yavas durulma moduna girebilir yarin...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. 3 gundur tavan yapan mtryo %100 badelli ye gidiyor...evlerden uzak diyelim...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. tolga ercan isimli yatirimci 160k avgyo payini islem goren tipe cevirmis ama dün spk mepette bu kisiyi yakalayip 6 ay bistte islem yapamama cezasi vermisti...yani tam adam avgyo da mal satmaya niyetlenmis spk radarina girmis gibi gibi...

5. Hocam bu 161 milyon lot mu?

6.  Alıntı Originally Posted by Tuncican Yazıyı Oku
    Hocam bu 161 milyon lot mu?
    yok ustad 160bin lot; bu sahis adina bir cok kagitta lot var zaten irili ufakli. belli ki araci kurumlarin kullandigi hesaplardan biri ;) bunlarin hesaplarini robota bagliyorlar, piyasa yapiciligi izni olmayan kurum yada hesaplarin surekli islemlerinde sakinca hissedilirse bist radarina giriyor..bist radarina girmek icin o hesabin robota baglanmis olmasi gerek, bu teknoloji caginda bir sahsin pcde oturup tusa basmasiyla olacak is degil...

7. teşekkürler:wave:
     Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    yok ustad 160bin lot; bu sahis adina bir cok kagitta lot var zaten irili ufakli. belli ki araci kurumlarin kullandigi hesaplardan biri ;)

8. bu gun gine batum alimda birinci sirada...yabanci takasinda lot toplamanin mantigi nedir plani nedir ne icin bu lotlari spekule edecek bilemedim...neyse cikacak illa ki kokusu bir gun...

Sayfa 130/193 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •