Sayfa 183/193 İlkİlk ... 83133173181182183184185 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Aynı nitelikteki grup şirketlerini parçalara ayırarak çok sayıda şirketi borsaya sokmuşlar! Bu şirketlerin borsadaki uzun tarihleri de ortada; tarihleri boyunca hep zarar ziyan, ne bir şirket büyümedi olmuş ne önemli bir kar yapmış veya kar dağıtmışlar. Hep altan topla yüksekten boşalt işleri olmuş hep Veya yüksek oranda bedellilerle tekrar nominal alttan hisse edinmeler falan filan aksiyonları....

Bu aynı nitelikteki şirketleri birleştirerek çoklu koldan sırasıyla dönüşümlü hisse doldur boşalt işlerine son verilmeli. Daha doğru bir borsa işleyişi için grubun bütün şirketleri faliyetleri alanlarına göre ATLAS ve METRO altında birleştirşlerek borsada iki şirket haline getirilmeli.

2. Sayın prometeus bu yazınız bir temennim duyum mu bana göre yazdıklarınız bir öneriyse birleşmenin ne gibi bir faydası olacak sahip aynı olduktan sonra. Mehmet Ali ile Ali Mehmet aynı sey
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

3. motorlaru muavin çalıştırmış ısıtıyor . şöförde koltuğa gecerse , yolcularda yerine oturmuş hazır bekliyor. korkum kontak kapatması..(persembe spk bedelsızı onaylarsa harekete başlar )
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. spk bedelsizi onaylarsa bugun herhalde bülten gelir. yarın 5.0x lere atabilir. altta 4,64 destek altında 4.44 .. hisse alt pazarda olduğundan derinlik yok kademeler neredeyse boş. bakıp göreceğiz nerelere inecek nerelere çıkacak..ama beklentim pozitif yönde. yatırım tavsiyesi değildir.

5. Evet bültende yayınlanmış...
    https://www.spk.gov.tr/Bulten
     Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    spk bedelsizi onaylarsa bugun herhalde bülten gelir. yarın 5.0x lere atabilir. altta 4,64 destek altında 4.44 .. hisse alt pazarda olduğundan derinlik yok kademeler neredeyse boş. bakıp göreceğiz nerelere inecek nerelere çıkacak..ama beklentim pozitif yönde. yatırım tavsiyesi değildir.
    Mi 9 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ek 26810 bakalım neler olacak

7.  Alıntı Originally Posted by atsep27 Yazıyı Oku
    Evet bültende yayınlanmış...
    https://www.spk.gov.tr/Bulten

Mi 9 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Galip kimseye bedelsi< hisse vermezdi. hayret bedelsiz sermaye arttırımı

8.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    Galip kimseye bedelsi< hisse vermezdi. hayret bedelsiz sermaye arttırımı
    dun 18:30 a kadar bende hep bir ali cengiz olacak diye beklıyordum. ancak spk bülten yayınlayınca düşünclerim değişti. %55 bedelsiz vermeside bir işaret gibi 55(samsun)..

Sayfa 183/193 İlkİlk ... 83133173181182183184185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •