Sayfa 185/193 İlkİlk ... 85135175183184185186187 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Yarın 3.56 gibi bir fiyatla acılıs yapacak. Bugun elinde avgyo olanların bedelsizi cumaya hesaplarına gececek kap acıklama sını oyle algıladım
    açılış fiyatı 3,49
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2. çok ilginç ....hissede kimse varmı?
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    çok ilginç ....hissede kimse varmı?
    sanırım bir sende birde galıpte var...:bravo:

en altta 2 no 2.89 kaçtı bende kovalamadım.. 3.78 e bakıyorum ne yapacak diye...

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    sanırım bir sende birde galıpte var...:bravo:

en altta 2 no 2.89 kaçtı bende kovalamadım.. 3.78 e bakıyorum ne yapacak diye...
    bu iyi birsey mi bilmem.. ama nerdeyse 8 aydır burdayım. çok zaman verdik. bakalım hedefe ulaşacakmıyız.

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    bu iyi birsey mi bilmem.. ama nerdeyse 8 aydır burdayım. çok zaman verdik. bakalım hedefe ulaşacakmıyız.
    inşallah beklentilerini karşilar.. kendine iyi bak..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Son takibe almam 1 yılı aştı.teknik verisiyle, Piyasa defter değeriyle, fiyat kazanç oranıyla,yatırım planıyla ve haber akış beklentisi ile BİST içerisindeki sevdiğim kağıtlardandır..

7.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    çok ilginç ....hissede kimse varmı?
    Biraz bende var. Hedef fiyatım yok. Bekliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Biraz bende var. Hedef fiyatım yok. Bekliyorum.
    👍...........

Sayfa 185/193 İlkİlk ... 85135175183184185186187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •