Sayfa 50/193 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 393 - 400 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Yazmayayım yazmayayım diyorum ama bu kadar o...ç.. olmaz ki ...Kan emici P....ler..Hisseler aya çıkmış bizimkisi sahibi gibi şerefli mi şerefli..Az kımıldat en azından satar çıkarımda hergün yedi sülalenin kulakları çınlamaz:seyt:
    5-6 gündür 84 e 400.000 üzeri yazarak tahtayı kilitleyen p....k seninde yedi sülalenin kulaklarını çınlatıyorum bilesin...

2. 87 dedi ve %70 ini verdim..12.000 zararla..Lanet olsun.
    SPK niye incelemez ve ceza vermez bu namussuzlara..

3.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    87 dedi ve %70 ini verdim..12.000 zararla..Lanet olsun.
    SPK niye incelemez ve ceza vermez bu namussuzlara..
    ah be 87 yi 2. kez denedi geri döndü. sanırım 3. de kırıp geçecek keşke buralardan vermeseydin.neyse hayırlısı olsun...
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE AL,SAT,TUT TAVSİYESİ İÇERMEZ.

4.  Alıntı Originally Posted by debana Yazıyı Oku
    ah be 87 yi 2. kez denedi geri döndü. sanırım 3. de kırıp geçecek keşke buralardan vermeseydin.neyse hayırlısı olsun...
    5 lerden 4 lerden almadım 2 lerden beri hissedeyim..Bana bile kan kusturdu ise daha yüksekten maliyetli olanları düşünemiyorum bile..Düşerken keskin bir bıçak gibi meret..Tam bir ******** hissesi..Bizde o ite inandığımız için pek iyi sayılmayız, müstehak bize aslında...Şuan 0.87 den döndü kırarsa yükselir gibi bir düşünceye sahip olmak benim için 1.50 den beri hep aynı avuntuydu..2 leri söylemiyorum maliyet düşürmeye 1.50-60 lardan beri devamlı düşüncemdi..Hep düşeni kıracak yükselecek..Şuan ne diyebileceğimi bile bilemiyorum. Zira yukarı kıracaksa artık benim gibi ky kalmamış demektir hissede yine yukarı sürerek kendi kazanır şerefli...O nedenle yükselişi oda görmez inşallah tez zamanda gürcistan yerine cehenneme yerleşir..

5. Satmadım. İpe ipe çıkaracaksın. Özdericide okşadım diğer hisselerinde de okşayacam

6.  Alıntı Originally Posted by regulator Yazıyı Oku
    Satmadım. İpe ipe çıkaracaksın. Özdericide okşadım diğer hisselerinde de okşayacam
    İpe ipe çıkardı bereket versin özderici zararı çıktı

7. Devre kesti 97

8. özgyo sabah çıkmıştım ..0.90 niyetlendim cesaret edemedim 1 .2 yıldan beri 0.80 -.0.90. beklediğini biliyorum 0.99 aldık herkese bol kazançlar. hissede yükseliş olursa gelenlerde olursa başlarlar 7.00 tl buralara gelmiş diye dogru bilmedikleri bir şey daha var yine bu seviyelerden oraya çıktı ve sonra buralara geri geldi.

Sayfa 50/193 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •