Sayfa 181/193 İlkİlk ... 81131171179180181182183191 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Hala beklemedeyiz sessizce. O kadar haber boşuna değildir herhalde. Şu da var herhangi beş kağıda girseydik eminim daha fazla kazanirdik. Ama kısmet bakalım belki hepsinin acısını çıkartır. Brutte hacimde olmadı fazla. Kendi başına oynasın artik
     Alıntı Originally Posted by zafkanka Yazıyı Oku
    döktü bugün

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yüklenmiş bir vaziyette 6 aydır beklemedeyiz bakalım galibin sınavından geçersek yol iyi görünüyor.sınav bittiğinde salonda olacağım bu sefer.

3. Burdan spk yönetimini uyarıyorum;avrasyada çevrilen dümenleri görmüyormusunuz!10 bin lot alıcıya 200 lot satılınca bir anda nasıl kademe düşüyor!kapıtta sürekli emir iptali var sürekli emir düzelmede var çünkü işlem yapmadan on binlerce lot bir anda nasıl yok oluyor buharlaşıyormu !incelerseniz bunların hepsini görürsünüz.elalemin bedelli sermaye artıran kağıdı tavan tavan giderken bedelsiz bölünecek diye spk’ya başvurulan kağıt her gün sistemli şekilde düşürülüyor.bedelsiz bölünecekmiş peh peh peh.

4. Galip Ozturk denilince bin kere duşunmek gerekirş

5. Yine bedelsizden haber yok. Böyle adamların onay ya da onaylanmayacaksa bir günde açıklamaları lazım. Kaç hafta oldu arkadaş başvurali. Kullandıkça kullanıyor verdikçe veriyor. Burutede soktu kağıdı istediği gibi at koşturuyor.

6. Okan20 merhaba,
    Brüt takas ile ilgili açıklamayı göremedim. Paylaşır mısınız?
    Bol kazançlar...
     Alıntı Originally Posted by okan20 Yazıyı Oku
    Yine bedelsizden haber yok. Böyle adamların onay ya da onaylanmayacaksa bir günde açıklamaları lazım. Kaç hafta oldu arkadaş başvurali. Kullandıkça kullanıyor verdikçe veriyor. Burutede soktu kağıdı istediği gibi at koşturuyor.

Mi 9 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Spk bülteni veya ekaptan görebilirsiniz
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

8. Ne SPK bülteninde ne kap ta ne de şirket bildirimlerinde böyle bir habere rastlamadım. Ama alım satım emri verdiğinde Brüt takas uyarısı veriyor.
     Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Spk bülteni veya ekaptan görebilirsiniz
    Mi 9 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 181/193 İlkİlk ... 81131171179180181182183191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •