Sayfa 184/193 İlkİlk ... 84134174182183184185186 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ne güzel sessiz ve sakin:)
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2. Umarım hareketin devamı gelir. İşin içinde galip olunca hep bir tedirginlik oluyor insanın içinde. Herkese hayırlı olur umarım simdiden

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hissenin alt pazarda olması çok iyi öyle guzel kurgulanmış ki bedelsiz var ancak al pazarda bu çok iyi... Normalde bugun bu haberle ortalama 40 milyon işlem yapardı. Ama cogu fiktif 3 kafe al 5 kademe sat gıbı.. Alt pazarda olması bunu engelliyor. Nakit para bugun aldıgını yarın satarsın. Bu durum mart sonuna kadar boyle mart sonunda yenıden degerlendırecekler. Dolayısıyla alt pazarda açıga satış yok aynı hisseyi gun içinde defalarca alıp satmıyor sun.. Bu yönetmeklerle hissede aşırı oynak lık olmuyor.. Zannederim avgyo bu alt pazarda güzel grafıkl er sergileyecek.... Yatırım tavsıyesı degildir.
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. Kar oldukça düşük açıklandı bedelsizi de olmasa seri taban yerdi uzun süre yatay pozisyonda kaykay yapar can sıkar ytd

5. DERİNLİKLİ EKRANDA bugun biraz izledim tek kalemde 100 bin civarı 5,80 ne mal verdi..yataysa şişmiş göstergeleri soğutuyor. bedelsiz sermaye artırım tarihi hisseye ivme katacak veya malı boşaltacak.. alt pazarda olmasaydı ne işler dönerdi.

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    DERİNLİKLİ EKRANDA bugun biraz izledim tek kalemde 100 bin civarı 5,80 ne mal verdi..yataysa şişmiş göstergeleri soğutuyor. bedelsiz sermaye artırım tarihi hisseye ivme katacak veya malı boşaltacak.. alt pazarda olmasaydı ne işler dönerdi.
    Haftalıklarıda gunluklerıde ayrı ayrı izledim.. haftalık gidelim derken günlükler bekle diyor.. alt pazarda olması pek işime gelmedi.. bu yuzden halen soğuk bakıyorum.. sanırım yıne 6.49 belırleyıcı olacak..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    Haftalıklarıda gunluklerıde ayrı ayrı izledim.. haftalık gidelim derken günlükler bekle diyor.. alt pazarda olması pek işime gelmedi.. bu yuzden halen soğuk bakıyorum.. sanırım yıne 6.49 belırleyıcı olacak..
    Bu haftada yatay bantta 5.77 destek üzerinde hareketlerine devam edecek gibi görünüyor. Yönetim kurulu toplanıp bedelsiz bölüneceği tarihi açıklarsa yukarı bir hareket yapabilir. Ancak alt pazarda olması sorun seri hareketler yapamıyor. Mart sonunda alt pazardan üst pazara geçebilirse o zaman seri hareketler yapabilir. Dolar bazlı tarihi zirvelerini görür mü bilinmez..ancak hisse çok toplu görünüyor. Bu arada metro turzmin halka arzı da yapılacak gibi.

8. Yarın 3.56 gibi bir fiyatla acılıs yapacak. Bugun elinde avgyo olanların bedelsizi cumaya hesaplarına gececek kap acıklama sını oyle algıladım

Sayfa 184/193 İlkİlk ... 84134174182183184185186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •