Sayfa 157/554 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by KARSEL Yazıyı Oku
    Doğru söze ne denir.20 yılı aşkın aldığım hisse duruyor.(yıllardır üzerine ilave ettiğim cabası) Ben yatırım yapmak istemiştim,Kan emicilerin, insanların alınterini nasıl yediklerini seyretmekten bıktım hisseyi de satmamaya tövbe ettim.

Her zaman söylüyorum;bu hisse kendi dinamikleri ile bu fiyat da ise mesele yok.
    Ama bilinçli olarark bu hisse ye baskı yapıp yatırımcıya bu acıyı çektiriyorlarsa ,bunu yapanlarda her türlü acıyı sonuna kadar yaşasınlar demekden başka birşey gelmiyor elimizden.
    PD/DD , teknik, meknik hikaye.

Birde;Bagfas ın kuruluş hisseleri nasıl cıktı nasıl toplandı araştırmak da fayda var.
    Maalesef çok kez yazdım yönetim yönetim.. güven yok. Ne ky nede kurumsal yatırımcılar güvenmiyor. Öyle olmamış olsaydı 11 yıldır dilek olay fidanı dikseydik ağaç olmuş meyvesini yiyorduk. Bu mendebur kaktüs gibi. Ne meyve veriyor nede yalancı da olsa gül açıyor..dikenden başka bir haltida yok. Gelecekle ilgili de ortada ne tünel nede ışık var. Varsa yoksa hayal..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Ak ve vakıf kusmuş. Muhtemelen de yatırım fonları satıyor.
    Dediğimiz gibide olmuş emeklilik fonları 334 bin lot gibi muazzam bir satış yapmış. İnşallah devamı gelmez yoksa ellerinde 2.533.000 lot daha hisse var..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3. sn belekkimi daha önceki yıllarda da yatırım fonlarının elinde 2,3 milyon lot hisse vardı sonra 200-300 bin lota düştü senaryo aynı daha çok oyunlar oynayacaklar.Üstelik hisse düşerken yatırım fonları satış yaptı.Kısaca kimin eli kimin cebinde belli değil.
    "iyi bir kalçanın, iyi bir beyinden daha fazla prim yaptığı, bir ülkede
    hiçbir şey değişmez." Tupac Shakur

4.  Alıntı Originally Posted by KARSEL Yazıyı Oku
    sn belekkimi daha önceki yıllarda da yatırım fonlarının elinde 2,3 milyon lot hisse vardı sonra 200-300 bin lota düştü senaryo aynı daha çok oyunlar oynayacaklar.Üstelik hisse düşerken yatırım fonları satış yaptı.Kısaca kimin eli kimin cebinde belli değil.
    Doğrudur kısır döngü devam ediyor.. yıllardır bu mendebur kimsenin yüzünü guldurmedi. Yemin etmişler gibi. İyi niyetli olmadıkları içinde Allah'ın sopası yok derler amma velakin öyle bir carpildilarki almanı carpayim derken cin carpnisa döndüler. Neyse bu kafayla çok daha carpildilar.
    Bugün yatırım fonları 85 bin sattı. (İki gün önceki satışı)..

5. Harekete başlıyor gibi...destekleme bu şirkette tutarsa süper....y.t.d...

6.  Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Harekete başlıyor gibi...destekleme bu şirkette tutarsa süper....y.t.d...
    Ne hareketi ne desteği. Euro böyle yükselmeye devam ettikçe tamamen boşuna kürek çekmeye devam eder. Bu borç kamburu durdukça surunmeye devam. Hisse 2008 yılı fiyatında. Dolar bazında ise sürüm sürümlerde. Yerin dibinde..bu şirket 300 milyon euro fiyatlarındaydi da bugün 90 milyon euro.. birde üstüne 130 milyonluk fabrika kurdu. Ama nafile. Şirket eriyor günden güne. Her yıl bir öncekini aratir oldu..

7. Evet euro işi biraz tatsız.

8. Bagfas

Yine birileri yatırım hırsızlığı yaptı, yapıyor,yapacak
    "iyi bir kalçanın, iyi bir beyinden daha fazla prim yaptığı, bir ülkede
    hiçbir şey değişmez." Tupac Shakur

Sayfa 157/554 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz