Sayfa 197/554 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 4432 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Bunlara karşı yaptığım en iyi bireysel boykot; ne yenisini almak ne de eskisini satmak..

2. Artik usandirdi ama uzun vade beklemekten başka çare kalmadı

3. Bu firma zor toparlanır]

4. Bu şirketin hisse senedinin değerlenmesini bizim kuşak görmez. Bir kaç kuşak geçmesi lazım. Bu hissede uzun vade, kuşaklarla ifade edilebilir. (O zamana kadar şirket kalırsa tabi.)

5.  Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.
    Bu kadar karamsarlık varsa yarın ben poz arttırmaya çalışırım
    Ben ve birkaç kişi bıkkın zannediyordum
    Ama herkes mağdur
    O zaman toplama başlasın derim

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Emin Bey bıkmak kelimesi eksik kalır...
    Elimizi verdik, kolumuzu kaptırdık..
    Sevdik, edildik....
    Paramızı verdik, rezil olduk..

benim bu yönetime güvenim kalmadı.. sadece yılların zararını somutlaştırmamak için satmıyorum..

7. Bağfaş firması , fiyat olarak tarihi dip seviyelerinde yer alsada bu fiyatları hak etmediğini düşünüyorum . Firma yer aldığı sektör içinde en enteğre şirketlerden biri , firmanın aktifindeki duran varlıkları küçümsenmeyecek kadar büyük ( yatırımlarını tamamlamış ) , firma bu yatırımlarına rağmen satış ve karlık olarak istenilen seviyeye ulaşamamış , yaptığı en son yatırım ve bu yatırımdan kaynaklanan mahkeme durumunu don gelen haber ile aleyhinde gerçekleşmiş ve tüm bu durumları fiyatlamış , aktifindeki bu kadar büyük duran varlığı harekete geçirip bunu satışlarına ve karına yansıtabilirse fiyatı muhakkak değişecek ve hak ettiği seviyeye gelecektir . Bu durumu yaısnimecel potansiyeli mevcut olup sadece moral ve sabırla beklenmelidir.
    Yatırım tavsiyesi olmayıp, kişisel görüşümdür .

8. Herşey bir yana su Ege gübre ile piyasa değeri esitlendi ya diyecek birşey yok..Mr. Recep şirketi kendi elleriyle görmüyor..birde ruhuna Fatiha okutur akabindede helvasını da dağıttı mı tam meftayi defin olur...
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 197/554 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •