Sayfa 585/709 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. yazan kimsede yok
    keşke zarar açıklasaydı belki o zaman bir hareket olurdu.
    şirket 16.705.562 milyon kar açıklamış hisseye bak işlem yok neredeyse

yatırım tavsiyesi değildir

2. "likitide sağlamak için "alıp satiyormus Ünlü menkul.Bugun usenmedim çalıştığım aracı kuruma gittim."hele bana şunu bir açıklayın ne demek likitide"Meğerse benim aracı kurumda bir hissenin (adı bende saklı )likitide yapıyormuş.Ekrani açtı (sagoksunlar severler beni)bak abi bu hisse hareketsiz belli bir süre düşük işlem yaparsa borsa kotasindaki konumu farklılaşır onun için bizde bu hisseden işlem yapıyoruz.Baska bir ekran açtı.Aaaaa oda ne açtığı ekranın kendi kurumlarıyla alakası yok.Simdi abi ben bu ekrana 20 bin lot alış yazacağım ama öyle tek kalemde değil diye Üç beş emirle 20 bin lot emri girdi.Abi bak şimdi dedi geçti öbür ekrana kendi yazdığı 20 lotu ufak ufak almaya başladı.Abi işlem hacmi yapıyoruz.Bu likite işleminde tek aracı kurum olmaz sadece kaptan bir kurum olur onun adı yasal olarak ortalıkta dolaşır yoksa asla işlem hacmi saglayamazsin demez mi.Onun için ben bu ünlü denilen aracı kurumun yaptıklarına zerre kadar güvenmiyorum artık.Birak kâr etmeyi maliyetine gelsin bir daha arkama bile bakmadan bu makine takım denilen hisseden uzakkasacagim.Bu damına fesleğen koysugumun makine takımı bizi çok surundurecek.Asla YTD

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 2017/12:Net Dönem Karı/Zararı 6.912.609
    2018/12:Net Dönem Karı/Zararı 16.705.562

arkadaşlar bağzı sitelerde karın iyi olmadığını söylüyorlar sizcede kötümü

4.  Alıntı Originally Posted by ayaz52 Yazıyı Oku
    2017/12:Net Dönem Karı/Zararı 6.912.609
    2018/12:Net Dönem Karı/Zararı 16.705.562

arkadaşlar bağzı sitelerde karın iyi olmadığını söylüyorlar sizcede kötümü
    Hocam buradan hisse alırken örneğin ben yıllık kâr veya zararını düşünmedim.Beklentim Bu damına fesleğen koyduğumun hissesinin satılma beklentisi vardı.(hala var gerçi) ben şahsen bu bekkentin için aldım maktak i.Bu gün yarın "falanca yabancı firma ile anlaşmak uzereyiz" falan gibi bir haber çıkarsa işte o zaman uçar bu maktak.İstersen 100 milyon zarar açıklasin satış haberi iyi gelir.
    Asla YTD

5.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Hocam buradan hisse alırken örneğin ben yıllık kâr veya zararını düşünmedim.Beklentim Bu damına fesleğen koyduğumun hissesinin satılma beklentisi vardı.(hala var gerçi) ben şahsen bu bekkentin için aldım maktak i.Bu gün yarın "falanca yabancı firma ile anlaşmak uzereyiz" falan gibi bir haber çıkarsa işte o zaman uçar bu maktak.İstersen 100 milyon zarar açıklasin satış haberi iyi gelir.
    Asla YTD

ulaş kardeş bende senin gibi düşünüyorum tabiki.bende satılacak diye aldım ama benim demek istediğim bilanço iyi geldi hiç olmazsa bir hareket yapmasını beklerdim.ama al gülüm ver gülüm likitide sağlıyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    "likitide sağlamak için "alıp satiyormus Ünlü menkul.Bugun usenmedim çalıştığım aracı kuruma gittim."hele bana şunu bir açıklayın ne demek likitide"Meğerse benim aracı kurumda bir hissenin (adı bende saklı )likitide yapıyormuş.Ekrani açtı (sagoksunlar severler beni)bak abi bu hisse hareketsiz belli bir süre düşük işlem yaparsa borsa kotasindaki konumu farklılaşır onun için bizde bu hisseden işlem yapıyoruz.Baska bir ekran açtı.Aaaaa oda ne açtığı ekranın kendi kurumlarıyla alakası yok.Simdi abi ben bu ekrana 20 bin lot alış yazacağım ama öyle tek kalemde değil diye Üç beş emirle 20 bin lot emri girdi.Abi bak şimdi dedi geçti öbür ekrana kendi yazdığı 20 lotu ufak ufak almaya başladı.Abi işlem hacmi yapıyoruz.Bu likite işleminde tek aracı kurum olmaz sadece kaptan bir kurum olur onun adı yasal olarak ortalıkta dolaşır yoksa asla işlem hacmi saglayamazsin demez mi.Onun için ben bu ünlü denilen aracı kurumun yaptıklarına zerre kadar güvenmiyorum artık.Birak kâr etmeyi maliyetine gelsin bir daha arkama bile bakmadan bu makine takım denilen hisseden uzakkasacagim.Bu damına fesleğen koysugumun makine takımı bizi çok surundurecek.Asla YTD

Borsada her hissenin “likidite sağlayıcı” bir kurumu vardır.Bu dediğiniz gibi hem işlem hacmini arttırmak için hemde trade yaparak para kazanmak için kullanılır...
    Ünlü menkul bu işi bayağı iyi yapıyor,2 haftada bir kap ta yayınlanan “likidite sağlayıcılık” raporlarını incelerseniz yaptığı trade lerden güzel para kazandıklarını görebilirsiniz

Satış hikayesi olmasaydı asla ve kat’a portföyümde olmazdı bu kağıt,ben aldım unuttum bekliyorum.bazen 2/5 ile 3-5 trade yaptığım oluyor ünlünün peşine takılıp..
    Bol Şanlar herkese..
    Mart ortası gibi bi haber akışı olabilir diye umuyorum..

7.  Alıntı Originally Posted by NYIT Yazıyı Oku
    Borsada her hissenin �likidite sağlayıcı� bir kurumu vardır.Bu dediğiniz gibi hem işlem hacmini arttırmak için hemde trade yaparak para kazanmak için kullanılır...
    Ünlü menkul bu işi bayağı iyi yapıyor,2 haftada bir kap ta yayınlanan �likidite sağlayıcılık� raporlarını incelerseniz yaptığı trade lerden güzel para kazandıklarını görebilirsiniz

Satış hikayesi olmasaydı asla ve kat�a portföyümde olmazdı bu kağıt,ben aldım unuttum bekliyorum.bazen 2/5 ile 3-5 trade yaptığım oluyor ünlünün peşine takılıp..
    Bol Şanlar herkese..
    Mart ortası gibi bi haber akışı olabilir diye umuyorum..
    Verdiğiniz bilgiler için Teşekkür ederim NYIT arkadaş.Sizlere de sağlık ve bol kazançlar.

8. Hafta başından beri var bi hazırlık sanki!

Günlük A/S oranlarına bakıyorum Satış ağırlıklı seanslar geçirmiş kağıt..(dün a/s 0.55 idi,normal şartlarda bi kağıt bu oranla %5 kayıp yazar)

Hissenin düşmesine ve fazla oynaklığa izin verilmiyor,işlem hacmi belli bir seviyede tutuluyor..
    Sanırım aracı kurumlardan virmanlar yapılıyor hisse ünlü menkul de toplanıyor...

Dolaşımdaki hisse sayısında da küçük de olsa bi düşüş var(15,97 den —15.82 ye düşmüş)

Bekliyoruz ...

Sayfa 585/709 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •