Sayfa 587/709 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1. 1.43 den geri alabilirsem çıkışlarımı 7500 lot üzerinden maliyetim 1,24 e düşecek

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by seydalist Yazıyı Oku
    1.43 den geri alabilirsem çıkışlarımı 7500 lot üzerinden maliyetim 1,24 e düşecek

bak geldi istediğin seviyeye al

3. Olmaz o parayla 4.74 den bakap ve 4.54 den kutpo… 1.67 den kerevitaş …1.66dan Arsan, 1.70 den Beşiktaş aldım. İkinc olarak bu hisse kendine yeni direňcler oluşturuyor sanki biraz daha takip edeceğim. 1.43 den başlayarak aşşagiya doğru bin bin alacağım. Evet.

4. 1.30 lara gelmeden almak mantıklı değil hatta 1.20_1.30 arası alım aralığı bu takımın.1.50-1.60 larda okutma aralığı acımadan okutup geçeceksin namıssız m.ü var bunların başında dikkat edin çarpılmayın sataram köyü ha der bi bakmışsın köyü ky lere satmış bu adamlar çakal çakal çakal....kardeşlerim abilerim bu namıssızlardan para kazanayım deyip paranızı kaptırmayın...ytd

Alıntı Originally Posted by seydalist Yazıyı Oku
    Olmaz o parayla 4.74 den bakap ve 4.54 den kutpo… 1.67 den kerevitaş …1.66dan Arsan, 1.70 den Beşiktaş aldım. İkinc olarak bu hisse kendine yeni direňcler oluşturuyor sanki biraz daha takip edeceğim. 1.43 den başlayarak aşşagiya doğru bin bin alacağım. Evet.

Beyefendi yazdığınız hisseler borsa istanbul dışında başka bir platformda işlem görüyor da biz mi bilmiyoruz.
    Siz ilk mesajı yazdığınız 26 şubat akşamından, bu mesajı yazdığınız 27 şubat gün ve saat itibari ile KERVT 1.75 altını, BAKAB 4.86 altını, ARSAN 1.70 altını görmedi.
    Siz daha ucuzdan aldığınızı ne amaçla buraya yazıyorsunuz.
    Anladığım kadar ile önünüzde derinlikli ekranınız yok.
    Yazdığınız fiyatlardan o hisseleri almış olamazsınız.
    Sadece atmasyon ve sallama yapmışsınız.
    Okuyan da sizi bi halt biliyor sanır.
    Elinizde somut bir veri olmadan şu fiyata çıkar, şu fiyata düşer yazmanın yalan yanlış olmayan şeyleri yazmanın spk mevzuatına aykırı olduğundan da bi habersiniz.
    Gerçi önünde ekran olan birazcık bilgi sahibi birisi şu yazdıklarınızı görünce sizin dikkate alınacak bir tarafınızın olmadığını hemen anlar ama yine de yazdığınız bilgisiz ,eksik,yalan yanlış mesajların insanları yanıltabileceğinin idrakin de olunuz..
    İnsanları yanıltmayınız.Sonra spk gözünüzün yaşına bakmaz.

6. önümüzdeki hafta kap haberleri geldi geldi gelmezse benden bu kadar satıp kurtulurum bu ******** kağıttan

yatırım tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by İSMİRA Yazıyı Oku
    Beyefendi yazdığınız hisseler borsa istanbul dışında başka bir platformda işlem görüyor da biz mi bilmiyoruz.
    Siz ilk mesajı yazdığınız 26 şubat akşamından, bu mesajı yazdığınız 27 şubat gün ve saat itibari ile KERVT 1.75 altını, BAKAB 4.86 altını, ARSAN 1.70 altını görmedi.
    Siz daha ucuzdan aldığınızı ne amaçla buraya yazıyorsunuz.
    Anladığım kadar ile önünüzde derinlikli ekranınız yok.
    Yazdığınız fiyatlardan o hisseleri almış olamazsınız.
    Sadece atmasyon ve sallama yapmışsınız.
    Okuyan da sizi bi halt biliyor sanır.
    Elinizde somut bir veri olmadan şu fiyata çıkar, şu fiyata düşer yazmanın yalan yanlış olmayan şeyleri yazmanın spk mevzuatına aykırı olduğundan da bi habersiniz.
    Gerçi önünde ekran olan birazcık bilgi sahibi birisi şu yazdıklarınızı görünce sizin dikkate alınacak bir tarafınızın olmadığını hemen anlar ama yine de yazdığınız bilgisiz ,eksik,yalan yanlış mesajların insanları yanıltabileceğinin idrakin de olunuz..
    İnsanları yanıltmayınız.Sonra spk gözünüzün yaşına bakmaz.
    Bende bu adam ne ara aldı bu fiyattan diye düşündüm herhalde dipten çok önceden almıştır diye düşündüm.

#Keşke almasaydım demeyi, Keşke alsaydım demeye tercih ediyorum.

8. Hey! Sizin Forex Mobil iniz yokmu? Makina Takım 1.52 yaptığı son hamlede malımı boşalttım ve o hisseleri aynı hafta aldım. Sadece kerevitas hatali yazmışım o da 1.74 ten aldım. Şimdi cuma 42-43 den buraya yeniden giriş yapmaya başladım ve perşembe günü muhtemel aldıklarımı ve alacaklarımi 1.46 dan satacağım

Sayfa 587/709 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •