Sayfa 85/709 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon
Arama sonucu : 5666 madde; 673 - 680 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Referandum öncesi endekste tüm hisselerde bir silkeleme hareketi mi var yoksa soyuluyor muyuz anlayamadım.
    Cuma akşamüstü pazartesinin rengini gösterir

Yatırım tavsiyesi değildir!

2.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Referandum öncesi endekste tüm hisselerde bir silkeleme hareketi mi var yoksa soyuluyor muyuz anlayamadım.
    Düşük hacim ve yıldırma. Referandum öncesi elinde malla girmek istemeyenlere verin alalım diyorlar. Eğer referandum korkusu zirve yapmış olaydı keskin düşüşler olurdu. İnçe inçe vermek isteyenin malını alıyorlar. Bu benim düşüncem.

3.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Ha bir de elinde mal olmayıp naktini malla bağlayıp referanduma girmek istemeyenler var. Bundan dolayı alım kademeleri kan ağlıyor. Bunlarda ya dolara yada altına gidiyor galiba

4.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Ha bir de elinde mal olmayıp naktini malla bağlayıp referanduma girmek istemeyenler var. Bundan dolayı alım kademeleri kan ağlıyor. Bunlarda ya dolara yada altına gidiyor galiba

Herkes kendi ongordugu sonuca uygun yatirim yapiyor desene. Aslında bi endeks kağıdına geçmek daha mı mantıklı olur diye düşünmüyorum desem yalan olur. Bu hisse referandum sonrasi endeks hareketinide bekler gibi sonra tekrar dalar bekleriz uzun uykuya dalariz diger arkadaslar gibi.

Le X620 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku
    Herkes kendi ongordugu sonuca uygun yatirim yapiyor desene. Aslında bi endeks kağıdına geçmek daha mı mantıklı olur diye düşünmüyorum desem yalan olur. Bu hisse referandum sonrasi endeks hareketinide bekler gibi sonra tekrar dalar bekleriz uzun uykuya dalariz diger arkadaslar gibi.

Bence an itibari ile hisse tehlikeli sulara yaklaştı. Bunun en büyük sebebi elinde alım gücü olan kişilerin alacağı bir risk var ise daha düşük fiyatlardan bu riski alacağına işaret. Bu fiyat nedir? Cuma akşamüstü göreceğiz. Dediğiniz gibi her koyun kendi bacağından asılı Ben de kararımı yarın seans arasında vereceğim. Bildiğiniz gibi 1 Kasım seçimlerinde piyasa tam ters köşe oldu. Pozisyon almadan giren babaları moodys kurtardı da aşağıdan mallandılar.

6.  Alıntı Originally Posted by capricornson Yazıyı Oku

Endeks kağıdı seçiminde birileri bankaları tercih etti. Referandum dan çıkacak bir evet sonuçu ilk etkisini bu sektörde gösterecek demek ki. THY aynı ilgiyi görmedi. İnşallah referandum sonuçları tüm ky için bol kazançlara sebep olur.

7.  Alıntı Originally Posted by elite1 Yazıyı Oku
    Endeks kağıdı seçiminde birileri bankaları tercih etti. Referandum dan çıkacak bir evet sonuçu ilk etkisini bu sektörde gösterecek demek ki. THY aynı ilgiyi görmedi. İnşallah referandum sonuçları tüm ky için bol kazançlara sebep olur.

Evet aynen, adamlar bizden önde hareket edip konumlarını aldılar bile .

8. Sakın artırmayın bekletin birkaç gün hemen döneceğim.

Sayfa 85/709 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •