Sayfa 22/398 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 3184 madde; 169 - 176 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1.  Alıntı Originally Posted by cefri Yazıyı Oku
    maalt hıssesının 15.70 e degmesı an meselesı alıcı kalmamıs bıkanlar satmak ıstıyor ama alıcı yok yenı bır haber gelmez ıse uzulerek soleyeyım kı 15.30-15.70 aralıgını gorecek yada hayır oylarının oranları acıklandıgında pıyasada bır cakılma meydana gelecek anket sonucları acıklanmıyor pıyasada bunu beklıyor
    ben de bekliyorum az az alıyorum, (umarım pişman olmam). fakat nedense çok nazlanıyor vermek için. bu şirket için bu fiyatlar güzel gibi. bilançoları fena değil, sermayesi az, kasa baya dolu duruyor hakkını yemeyelim. hikayesi de var daha ne olsun. inşallah güzel haberlerini alırız da güzel güzel kazanırız kazanırız. herkese bol kazançlar.

yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,382
    kim toparladı acaba sayın cefri nin sitiline benziyor 18 üzerinde bırak ta kalsın biraz daha 33 33 alışlar kesin sizden mersinlimisin yok sa

3. Ne kapanis yapti ama.. adiler..

4. Müdür çok zalim çok acıması yok

5. Pasta paylaşabilecek var mı

6. Bu kagıdı en iyi tanıyanlardanım 2013 den berı kagıttayım ama 3 ay once vedalastım yazıcı hıssesı aldım ve onunlada vedalastım sımdı fenerbahce deyım % 50 prım beklıyorum kısada tekrar maalt alacam ama bekledıgım rakamlar dedıgım gıbı 15 ler bugun acıklanan turıst rakamları gecen senınınde altına dustu işler hiç iyi gitmıyor ben hısselere yansıyacagı kanısındayım ozellıkle ıyı prım yapmıs kagıtlarda 20 temmuzda maalt fıyatı en dusuk rakam 7.66 dan 22 gordu neredeyse % 300 buyuk bır pırım mutlaka aldıklarının bır kısmını verecektır beklentıye yanıt veremedı (alanlarda satacak karını cebe koyacak ama )alıcı bulamıyorlar tahtada

emrcgty Guest
    Haftaya genel kurul var bakalım neler olacak....öbür haftada mecliste görüşülecek.....

Bu arada habere göre müfettişin soruşturmasi tamamlanmış karar bekleniyor...

Ümit Uysal’ın soruşturması Müfettişin çantasında
    Tarih: 22-03-2017 08:46:41Güncelleme: 22-03-2017 08:52:41

CHP’li Av. Ümit Uysal yönetimindeki Muratpaşa Belediyesinin aylık KDV hariç 29 bin lira bedelle kiraladığı ek hizmet binası ve Talya Otel’in 9 bin 235 m2 inşaat alanının bir çok mahkeme kararı bulunmasına rağmen meclis kararı ile 20 bin m2 çıkartılması ile ilgili* İçişleri Bakanlığının başlattığı soruşturma tamamlandı. Mülkiye Başmüfettişi Ahmet Göçerler tarafından yaklaşık 20 gün süren soruşturma sonunda CHP’li Belediye başkanı Av.Ümit Uysal’ın yanı sıra onlarca birim müdürü ve çalışanların ifadeleri alındı.

Raporu Ankara’da yazacak
    Mülkiye Başmüfettişi Ahmet Göçerler belediyeden aldığı yine klasörler* tutan evrakları da yanında götürdüğü ve raporunu Ankara’da yazacağı bilgisine ulaşıldı. Soruşturma konusuyla ilgili suç unsuruna rastlandığı bilgi ve belgesine ulaşılması halinde ise* savcılığa yapılacak suç duyurusunun da yine başkentten Ulusal Yargı Ağı olan UYAP’tan yapılacak.

Fahiş harcama iddiası
    Hatırlanacağı üzere Antalya’da CHP’li Ümit Uysal yönetimindeki Muratpaşa Belediyesi, ek hizmet binası olarak Özgürlük Bulvarı (Çağlayan Mahallesi Bülent Ecevit Bulvarı) üzerindeki bir binanın yarısını aylık 29 bin lira , artı KDV ile kiraladı. Burada yaklaşık 6 ay süren bir tadilat ve iç tasarımın ardından yeni birim müdürlükleri kurularak binaya yerleştirildi.

18 ay içinde boşalttı

“Destek Hizmetleri, Dış İlişkiler, Etüd Proje, İşletme ve İştirakler, Kadın ve Aile Hizmetleri, Kentsel Tasarım ile Kütüphane müdürlüğü” bu ek binada yer aldı. Ek binanın iç tasarımı, tadilatı ve mobilya aksesuarı ile* aynı cadde üzerinde ve aynı şartlara sahip binaların yaklaşık 10-15 bin lira arasında değişen kira gelirlerini emsal olarak gösterilen haberlerin Antalya basınında yer almasının ardından binayı boşalttı. Birimler ise ana binaya geri taşındı. Antalya Valiliğinin soruşturmasının ardından İçişleri bakanlığı
    .

Sayfa 22/398 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •