Sayfa 224/398 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon
Arama sonucu : 3177 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Bedelsiz bekleyen kimler var..

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mvld Yazıyı Oku
    Bedelsiz bekleyen kimler var..

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok havada kalan muğlak bir cümle ben varım sıradakilerde var yakındamı bedelsiz genel kurul üç beş gün sonra bakalım kalın sağlıcakla

3. Kimin malına çörekleneceksiniz üç beş lot işlemle o. Nun bn ç. O ları nereye kadar bu baskı ne oldu blançomu kötü derdiniz ne genel kurulda iki çift sözüm var koç beylerine

4. Genel kurul bugün bakalım ne karar alacaklar bir süpriz çıkacakmı
    ytd

5. On yıldır bir şey çıkmadı bir ara satılma muhabbeti 35 leri gördü senede bir kere 21 leri görüyor saadet zinciri böyle devam ediyor ben yanılayım umarım iyi kararlar alırlar kalın sağlıcakla

6. Danıştay kararını da gizleyecek değilsin ya. Hedefe kilitlendik bekliyoruz sonuna kadar

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Nerde lan o genel kurula gideceğim şöyle diyeceğim böyle diyeceğim diyenler ? Allah'tan sizin gazınıza gelip Genel Kurul Toplantısına gitmemişim. Millet klavye delikanlısı olmuş yeminle icraat var mı yok ? . Neyse yiyemeyeceğiniz iddayı atmayın ortaya zamanında bir çok genel kurul toplantısına katılmış biri olarak yazıyorum.
    Beklemeye devam....

8.  Alıntı Originally Posted by Bombalar Yazıyı Oku
    Nerde lan o genel kurula gideceğim şöyle diyeceğim böyle diyeceğim diyenler ? Allah'tan sizin gazınıza gelip Genel Kurul Toplantısına gitmemişim. Millet klavye delikanlısı olmuş yeminle icraat var mı yok ? . Neyse yiyemeyeceğiniz iddayı atmayın ortaya zamanında bir çok genel kurul toplantısına katılmış biri olarak yazıyorum.
    Beklemeye devam....
    Evet üstüme alındım iddaalı konuşanlardan biride ben idim şöyleki ciddi bir hastalık tanısı aldım darma dağın oldum neyseki iyiyim klavye delikanlısı yakıştırması biraz ağır olmuş bende yirmi yıldan beri borsadayım bir çok genel kurul tecrübem var bu sefer böyle oldu üslüba daha dikkat edersek iyi akşamlar kalın ssğlıcakla

Sayfa 224/398 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •