Sayfa 118/398 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 937 - 944 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    yorumlar neye göre yapılıyor anlamıyorum, gören de çok süper bir şey zannedecek...
    Gorebilene m_tech. Bilirkisi raporu olumlu gelir ise zaten sig kagit. Arkasindan aglayan cok olacak. Koc ailesi var icerisinde. Unutulmus ama degerli bir sirket bence. Ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    993
    Bi ruhsat çıkaramadılar gitti. Koskaca koç ailesi

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Sayın cefri endex 90 bine geldiğinde hangi kağıt dayanır bu düşüşe? MAALT da bundan nasibini alır. O seviyeleri gördüğü an bizim için yeniden alım fırsatı olur bizim için. Sayın cefri grafikler uçacak kaçacak diyor. Bizde beklemekteyiz. Gerisi ya nasip . Sizide aramızda tekrar görmek isteriz.

slm aranıza gelmekten mutluluk duyacagım kesın cunku sahıbı benım kadar sevmedı belkıde maalt hıssesını ve ben bu sevgımı genel kurulda belırttım cok uzun sohbet etme olanagım oldu hatta orada yetkısız rumuzuyla yazan arkadas da ordaydı ben 15 e dusmeden alamam bırde sıkıntı suraada alacagım adet 30 bınlot olacak almak da zor satmakta kotu bır dusrumda kımı bulup kıme satacaksın aslında kagıdı terketme sebebım buydu yoksa hergun canlı alsısatıs kademelerını kagıt elımde varmıs gıbı ızlıyorum bende olmasa bıle gıtmesını sızden daha cok ısterım ben suan da nakıtteyım pıyasadan cok tedırgınız dolar 4 tl dayanmısken borsa 110 bın olurmu bırınden bırısı yalan bırı patlayacak sızce dolarmı borsamı patlar hangısı gercek saglıcakla kalın hepınıze saygılar

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    993
    İnşaat izinleriyle ilgili ayrı ayrı başvuru yapılan 12 işlem birleştirilerek 5 işleme düşürülecek. Böylelikle vatandaşlarımızın yapacağı başvuru ve bürokratik işlem sayısı azaltılarak zaman ve kaynak tasarrufu sağlanacak. Belediyeler vatandaşlarımızın başvuruları ile yaptığı bazı işlemleri yazışmalar ve bilgi akışıyla kendileri gerçekleştirecek. Bizim inşaat belki hızlanır biraz

5.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Kemal osmanoğlu ve hfy adlı kullanıcılar Vardı bir ara. Kedi köpek gibi yediler birbirilerini . Şimdi ses seda yok. Saman alevi gibi parladilar sonduler. Zaten hiç gözüm tutmamıştı ikisini de 😅

Kardeş ben sattım 19.60 dan dayanamadım.. Çok fazla pohpohlayan vardı hisseyi.. O zamandan beridir bakmıyordum

6. pazarlamacılar kaybolmuş...
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    993
     Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    pazarlamacılar kaybolmuş...
    Hocam kıdemli üyesiniz teknik grafik temel analiz gibi yardimlar bekkiyoruz sizden. Sizden pek yararlanamıyoruz

8. acemşah eğer bir hissede yazıyorsa o hisse güldürür adamı.test ettim.onayladım

Sayfa 118/398 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •