Sayfa 220/398 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. benim açıkçası şu son 2 3 ay çok canımı sıktı

adamlar ellerine verilen 20m $ boşa harcadı öyle bir zarar ettiler ki midem bulandı artık nakit parayı çevirmekten acizler

Allaha havale ediyorum

yani faizden para kaybeden bi şirket oldu çıktı madem müdahale edemiyorsun madem anlamıyorsun bu senin işin değil ilk yatan paraları neden hemen tl ye çevirdin

çevirdin kasa da 5 m neden bıraktın fena danışıklı dövüş yaptılar

dediğine katılıyorum sn yetkisiz bunlar oteli yapmak istemiyor şimdiye kim olsa oraya oteli dikerdi

2. bütün haberlerden önce tahtadaki hareketlere bi baksınlar ya nasıl bir tuzak nasıl bir umursamazlık 7 tane çalışan var lan şirkette bulmak bu kadar mı zor

haram zehir zıkkım olsun cenazelerine katılıp helal etmiyorum diye bağırmak lazım anca anlarlar

3. Bence çok ümitsizliğe düşmeyin. Danıştay başvurusundan beri 1.5 ay geçmiştir en geç 3 yada 4 ay sürer geriye 1 yada 2 ay kaldı sabırla bekleyiniz. Spek bezdirmeye çalışıyor.sadece ekrana bakmayın

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. sn tudor
    keşke dediklerin doğru olsa
    keşke şirkket kurumsal olsa
    keşke koç holding biraz ilgilense
    keşke.......
    daha yeni zahmet edip başvurdular yoruldular biraz ama neyse 2 3 yıl yatarlar artık

5. bilanço son bir senede çok iyileşti.malum yeni kiracı 10 yıllık kirayı peşin verdi.faizde sıcak sıcak katlanıyor.kasa dolu.hiç görünmeyen talya otl uzak olmayan bir vadede bir şekilde faaliyete geçecek.divan birleşmesi bir kenarda duruyor.bedelsiz yada temettü potansiyeli var.koç gurubu olması avantaj.yüzümüzü güldür artık.

6.  Alıntı Originally Posted by berkaraman Yazıyı Oku
    bilanço son bir senede çok iyileşti.malum yeni kiracı 10 yıllık kirayı peşin verdi.faizde sıcak sıcak katlanıyor.kasa dolu.hiç görünmeyen talya otl uzak olmayan bir vadede bir şekilde faaliyete geçecek.divan birleşmesi bir kenarda duruyor.bedelsiz yada temettü potansiyeli var.koç gurubu olması avantaj.yüzümüzü güldür artık.
    Olması gerekende bu beklentiler çok yordu genel kurulu bekleyelim

7. dolar olarak kira yatinca sanirim 4 liradan 15 m dolari bozdular bunlarin elinde eskiden daha cok dolar vardi cok iyi anliyorlarya onu da bozmuslardi sonra malum 7 yi gordu faiz alirken zarar ettireceklerdi sirketi madem anlamion neden surekli al sat yapion yanlis zamanda ce kalani neden bozmuyon bunlari yonetim kasitli yapiyor bence birde su konu var simdi 20 m tl yakin kira paradi verecekler iyice azalir simdi karda

8. Genel kurul tarihini açıklamışlar 11/3/2019 Kar payı temettü yerine klasik ağlamalar geçmiş yıl zararlarına mahsup vs vs vs utanmaz aşağılık adamlar

Sayfa 220/398 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •