Sayfa 26/398 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 201 - 208 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. Herkese günaydın
    Antalya büyükşehir belediyesini telefonla aradım, meclis toplantisinin 10.04.2017 tarihinde olacağını öğrendim.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Şirketimiz Yönetim Kurulu 05.04.2017 tarihinde aşağıdaki kararları almıştır.
    1- Yönetim Kurulu görev taksimi yapılarak, Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Sn.Semahat Sevim Arsel'in, Başkan Vekilliği'ne Sn.Yıldırım Ali Koç'un seçilmesine,
    2- SPK tebliğleri kapsamında oluşturulan ve belirlenen esaslar çerçevesinde çalışmalarını sürdüren komitelerimizin aşağıdaki üye sayısı ve belirtilen üyeler ile faaliyetlerine devam etmesine;
    a. Denetimden Sorumlu Komite'nin üyelerinin tamamının bağımsız yönetim kurulu üyeleri arasından seçilmek suretiyle 2 üyeden oluşmasına ve Başkanlığına Sn.Melih Batılı'nın ve üyeliğe Sn. Davut Ökütçü'nün getirilmesine,
    b. Aday Gösterme Komitesi ve Ücret Komitesi görevlerini de yerine getirmek kaydıyla Kurumsal Yönetim Komitesi'nin, başkanının bağımsız yönetim kurulu üyeleri arasından seçilmek suretiyle 3 üyeden oluşmasına ve Başkanlığına Sn.Melih Batılı'nın, üyeliklere Sn.İbrahim Tamer Haşimoğlu ve Sn.Ercan Mekik'in getirilmesine,
    c. Risk Yönetim Komitesi'nin, başkanının bağımsız yönetim kurulu üyeleri arasından seçilmek suretiyle 2 üyeden oluşmasına ve Başkanlığına Sn.Davut Ökütçü'nün ve üyeliğe Sn.Kenan Yılmaz‘ın getirilmesine,
    karar verilmiştir.

3. Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim
    Özet Bilgi
    Kayıtlı Sermaye Tavanı Geçerlilik Tarihi Tescili
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?
    Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?
    Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?
    Hayır
    Yönetim Kurulu Karar Tarihi
    13.01.2017
    İlgili İşlem
    KST Geçerlilik Tarihi Güncellemesi
    Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    50.000.000
    Yeni Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    50.000.000
    Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi (Yeni)
    31.12.2021
    Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No
    6
    SPK Başvuru Tarihi
    26.01.2017
    SPK Başvuru Sonucu
    ONAY
    SPK Onay Tarihi
    08.02.2017
    Konunun Gündemde Yer Aldığı Genel Kurul Tarihi
    27.03.2017
    Genel Kurul‘da Kayıtlı Sermaye Tavanı Konusu Görüşüldü mü? Kabul edildi mi?
    Kabul edildi
    Tescil Tarihi
    05.04.2017
    Ek Açıklamalar
    27 Mart 2017 tarihli Olağan Genel Kurul toplantımızda kabul edilen kayıtlı sermaye tavanı geçerlilik tarihi 05 Nisan 2017 tarihinde Antalya Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından tescil edilmiştir.

Eklenen Dökümanlar

emrcgty Guest
    Pazartesi gunu 56.maddede gorusulecek....bakalim ne karar verecekler....tahminim muratpasa belediyesinin verdigi red karari onaylanacak....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,379
    Elinde sonunda sermaye artışı yapacak kaçarı yok

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Elinde sonunda sermaye artışı yapacak kaçarı yok

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ınsanları yanıltmayalım sermaye artısı 2021 kadar yok yazıyoya adam olmayacak dıye belkı bu beklentıyle kagıt alan olur husrana ugrar sonra hepımız uzuluruz kımsenın zarara ugramasını temennı etmeyız

7. Bu karar 2021 e kafar sermaye arttirmiycak anlamina gelmiyor.. sadece sureyi uzattilar.. isteseler yarin bile bir karar alip sermaye arttirimina gidebilirler..

8.  Alıntı Originally Posted by BARAN AĞA Yazıyı Oku
    Bu karar 2021 e kafar sermaye arttirmiycak anlamina gelmiyor.. sadece sureyi uzattilar.. isteseler yarin bile bir karar alip sermaye arttirimina gidebilirler..
    ÇOK MANTIKLI BARAN KARDESIM HAKLISIN HATTA YARIN SABAH BILE BIR BAKMISIN SERMAYE TAVANIDA DEGISMIS

Sayfa 26/398 İlkİlk ... 1624252627283676126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •