Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
Arama sonucu : 48 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Diriliş dizisi bölümü

1. eski forumda thementalist idim şimdi turgutalp

2. şimdide sadettin köpekte sıra,fitne nin bariz örneği köpek..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    şimdide sadettin köpekte sıra,fitne nin bariz örneği köpek..
    inşallah onun sonu da yakındır.

SM-G530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    eski forumda thementalist idim şimdi turgutalp

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    camekanın dışında
    Gönderi
    1,797
    selamlar hayırlı ramazanlar,

ben geç farkettim bu başlığı, diriliş dedemiz ertuğrulun hastasıyız en başından beri nadiren kaçırdığımız bir dizidir,

saadettin köpek köşeye sıkıştı, zehir tezgahı tutmadı,

saadettin köpek şimdi mecburen vasilyus köpeğine sığınacak ,ama alaaddini arkasına alan ertuğrulun önünde artık hiçbir güç duramaz

osman ne zaman doğacak ben onu merak ediyorum, önümüzdeki sezon ertuğrulun yerine zaman atlatılarak direk osmangazi ile başlanılacağı söyleniyor, engin altanın yerine sizce osmangazi rolünü kim en iyi taşır arkadaşlar

osmangazi ortaboylu esmer yağız biriymiş, acaba en uygun oyuncu kim olur ? fikirleriniz varmı ?

saygılar
    “Kalbimizde Tanrı'nın ışığı vardır, onun adı da vicdandır." Lev Nikolayeviç Tolstoy

5. vasilyus da geberdi sırada karacahisarın fethi var.

6.  Alıntı Originally Posted by Günaydın Yazıyı Oku
    selamlar hayırlı ramazanlar,

ben geç farkettim bu başlığı, diriliş dedemiz ertuğrulun hastasıyız en başından beri nadiren kaçırdığımız bir dizidir,

saadettin köpek köşeye sıkıştı, zehir tezgahı tutmadı,

saadettin köpek şimdi mecburen vasilyus köpeğine sığınacak ,ama alaaddini arkasına alan ertuğrulun önünde artık hiçbir güç duramaz

osman ne zaman doğacak ben onu merak ediyorum, önümüzdeki sezon ertuğrulun yerine zaman atlatılarak direk osmangazi ile başlanılacağı söyleniyor, engin altanın yerine sizce osmangazi rolünü kim en iyi taşır arkadaşlar

osmangazi ortaboylu esmer yağız biriymiş, acaba en uygun oyuncu kim olur ? fikirleriniz varmı ?

saygılar
    böyle birşey olursa güzel olur, çok yetenekli ve popüler bir oyuncunun oynaması lazım, burak özçivit bence güzel oturur osman gazi rolüne, daha önce malkoçoğlu bali bey rolünde kılıç kuşanmışlığı da var. yabancılık çekmez

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    camekanın dışında
    Gönderi
    1,797
     Alıntı Originally Posted by turgutalp Yazıyı Oku
    böyle birşey olursa güzel olur, çok yetenekli ve popüler bir oyuncunun oynaması lazım, burak özçivit bence güzel oturur osman gazi rolüne, daha önce malkoçoğlu bali bey rolünde kılıç kuşanmışlığı da var. yabancılık çekmez
    evet burak o rolü iyi taşır karizma mükemmel, ertuğrul bu akşamki bölümde vasilyusu eşek cennetine gönderdi güzel oldu, saadettin köpek yine sıyırdı olaydan, bakalım haftaya nasıl olacak

allah bu diziyi çekenlerden yayınlayanlardan razı olsun, çocuklarımız gençlerimiz atalarının dedelerinin nasıl asil nasıl mükemmel nasıl adil insanlar olduğuna şahit oluyorlar,izliyorlarsa tabii, anneler babalar bu diziyi izlemeli çocuklarına izletmeli, bu tarihi ve örfi bir ödevdir

ertuğrul dedemizdir turgutalp dedemizdir, ruhları şad olsun onlarla övünüyoruz

Ne Mutlu Türküm Diyene
    “Kalbimizde Tanrı'nın ışığı vardır, onun adı da vicdandır." Lev Nikolayeviç Tolstoy

8. 91. bölüm sezon finali tanıtımı

https://www.youtube.com/watch?v=QlynL7zAffc

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •