Sayfa 136/335 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

2.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Citi durunca olacak
    Citi durdu kağıt güldü

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    BIST in kapanışı yukarı olacak ve galiba bayağı iyi olacak ! . .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

4.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    BIST in kapanışı yukarı olacak ve galiba bayağı iyi olacak ! . .
    BIST yukarı yaparda bu arkadaş mala bağladı iyice

5. Buralardan kademeli olarak uzun vadeli olarak, almaya başladım...Hedefim uzun vadedir.Belli bir hedef fiyatım yok.Nasılsa şu akar yolunu bulur.Bunda da şahsi fikrim odur...Yatırım tavsiyesi asla değildir...

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tahtanın sahipleri çok uyanık, işi çok iyi biliyorlar.Onlarla tarih yazacak.Yatirim tavsiye asla değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Citi durunca olacak
    Biri bitiyor diğeri çıkıyor bugünde merilly offf

8. Bu tahtanın sahipleri uyanık demiştim.Bugün kendilerini ele verdiler...Onları yakaladım. Bugün ne yordular beni, özellikle 72,60-72,80 aralığında...Geçen gün izledim bol keseden veriyorlardı.Bugün vermediler.Sabahtan verenin malını alıp, birdaha almasına fırsat vermediler....Çok İlerdeki istasyonlarda trene başka yolcuları bekliyor olacaklar.Ama ben trenden şahsen 2022 şubat ayına kadar inmeyeceğim. Belki de hiç ihtiyacım olmaz 2032 olur...Hiçbir hedef fiyatım yoktur...Su akar yolunu bulur. Şansımıza, bahtımıza...Günlükçü değiliz...Cephaneyi doldurdum yola çıktım...Bu yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir...Bu arada ben de e- fatura için tabiki LOGO da olacağım..Bakın hem müşteriniz, hem hissedarınızım.Kıymetimi bilin...

Sayfa 136/335 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •