Sayfa 246/335 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon
Arama sonucu : 2680 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Bugun tavan olmayi basarirsak yarin 180 ustune cok rahat atar.

2. Endekse gore olmasi gereken fiyatin disina cikmasina asla izin verilmiyor. Bu yuzden beklentiyi akamete ugratiyorlar.

Daha oncede soylemistim kactan bolunecegine coktan karar verilmistir.

Gunluk hareketlerde milleti tokatlamaya devam ediyor.

3.  Alıntı Originally Posted by lipsoss Yazıyı Oku
    Endekse gore olmasi gereken fiyatin disina cikmasina asla izin verilmiyor. Bu yuzden beklentiyi akamete ugratiyorlar.

Daha oncede soylemistim kactan bolunecegine coktan karar verilmistir.

Gunluk hareketlerde milleti tokatlamaya devam ediyor.
    aynen sanki sermaye artıran başkası gibi kıçını kıpırdatmıyor ammada agır kıçı varmış tahtacıların
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. Mobius: Türk Lirası'ndaki tepki mantıklı değil
    25 Mart 2021 Perşembe, 08:01
    Güncelleme: 25 Mart 2021 Perşembe, 08:02
    HABERLER
    Mobius: Türk Lirası'ndaki tepki mantıklı değil

Ünlü yatırımcı Mark Mobius, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) başkanlığında yaşanan değişiklik sonrası Türk Lirası'nda görülen tepkinin aşırı olduğunu, gelecekte para biriminin istikrarlı olacağını belirtti

Mobius Capital Partners Kurucusu Mark Mobius “Türk Lirası'nın bu zayıflıkla devam etmeyeceğini, gelecekte istikrarlı olacağını düşünüyorum” dedi.

Bloomberg TV’den David Nestin’in sorularını yanıtlayan Mobius “Ne zaman bir merkez bankası başkanı değişse bu bir panik yaratır. Buna rağmen yeni TCMB başkanının açıklamasına baktığınızda istikrarlı bir Türk Lirası hedefi görüyorsunuz. Türk Lirasındaki tepkinin aşırı olduğunu, mantıklı olmadığını düşünüyorum” diye konuştu.

Kurun zayıfladığını ya da güçlendiğini görmek için baktıkları ölçütlerden birinin satın alma gücü paritesi olduğunu belirten Mobius, yatırımcı olarak kendini kur zayıflıklarına karşı nasıl koruduğu sorusuna ise “Kur zayıflıklarından fayda sağlayabilecek şirketlerin hisselerini seçmeye çalışıyoruz. Örneğin Türkiye’de ihracat yapan bir yazılım şirketinde yatırımımız var” dedi.

Acaba logo mu??

5. Birkaç gün önce attığım bir mesajda, LOGO nun yaptığı gap i bir kaçış gap i olarak görüp yorumlamıştım ama şuan yanıldığımı net anladım. Bu bir kaçış gep i değil tam anlamıyla bir tükenme gep i ve peşi sıra sert geri çekilme gelecektir. Kaçış gap i olduğunu bana düşündüren şey, trend kanalının dışına hacimli atıp orada kalmasıydı ama görüyorum ki; bedelsiz sermaye artırımı haberini kullanarak, yukarı atıp bu gap i oluşturdular ve bu güzel beklenti ile yüksek hacim yapıp mal çıkmayı düşünüyorlar. Gün içi git geller ve kopamayış bunu çok net gösteriyor. Adamlar bedelsiz haberini kullanıp gayet iyi noktalardan hacimli bir şekilde malı devrediyorlar. Çok dikkatli olmak gerekli. Bu konuda farklı düşünen arkadaşları dinlemek isterim. Bunlar çooook iyi günlerimiz olabilir. bence büyük olasılıkla. Bol kazançlar.

6. Endekse tam paralel. Mukemmel bir denge soz konusu, dedigim gibi kactan bolunecegini coktan planlanmistir, onunde durama kimse, 200 se 200 300 se 300,

Takilmamak lazim simdiki fiyatlara.

7. Hisseyle dalga geciyorlar resmen, tahtacida uyuyor, 2000 lotla operasyon cekiliyor,

Devre kestiriyorlar bu neyin nesi.

Sonuc degismez dedik ama maskara etmeyin. 500 bin tl lik kifayetsizlerin oyuncagi olmamali bu hisse.

8. Satış ağırlıklı günlerde tersine tersine gidiyoruz nedir bu kadar kırılgan hale getiren seni anlamadım

Sayfa 246/335 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •