Sayfa 51/335 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 401 - 408 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

http://www.hisse.net/topluluk/showth...43#post2216943

Haftalık Hisse Yarışmamızda Final Haftası
    Son hafta tahminlerinizi alalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Bugün kim aldi

220.000 lot İslem ne icin yapildi

3. Bugün mal devrimi yapıldı ya yukarı yapicak yada cakicaklar.. dikkatli olmak lazım..

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yukarı dönüş başlamış olmalı
    ----------------------------------
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

JP Morgan 39.54'ten 110 bin lot satmis. Elinde 1.2 milyon lot daha var. %5'in altinda indigi icin bildirimde bulunmasina gerek yok artik satarken.

Biz de inanmistik zaten halka arzdan bunlarin bu mallari 2.5 sene once 46 liradan, yani simdinin dolar kuruyla 80 liradan aldigini.

Bana hala kimse bir ozur dilemedi 2 sene once bunlarin aksini iddia edenlerden.. . BULUNMAZ HINT KUMASI yazanlardan.

Originally Posted by 666
    Havada kapilan birsey yok. 46-54 arasinda fiyat belirlenecekti, 3 (?) milyon opsiyonlu Tektabanca satacakti Mediterranin ustune. En dusugu 46'dan gitti. 3 milyonun da ancak 1 milyonunu satabildi.

O listede 83 tane kurumsal yatirimci denilen seylerin 50 tanesinden daha fazla mal var bende (ki o da elimde kalan kismi). Nasil kurumsal yatirimciysa. Cebinde 2 bin lira olan kurumsal yatirimci oluyor herhalde. Bir tek JP Morgan'a 1.5 milyon gitti o da masa altindan iskontolu giden millete geciremedikleridir.

Bulunmaz Hint Kumasi.. .

I...nin Kumasi.

7. Eğlenceli olacak

Hint kumaşı mi pazen mi basma mi bilmem ama eğlenceli olacak

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Hissenin tabana dagitildigini, artik bir halt olmayacagini 1.5 senedir yazdim.

26 bir posta, 52 de bir posta verdim. Son partimi 78 diye inat ettim. Bu bulunmaz hint Kumasi yuzunden %30 dolardan yedim bu 1.5 sene icinde, keske son partiyi de 52'de verseymissim.

Benim derdim sen gitmeyesin. Onun icin hikaye uretiyorum, Nasdaq'i Dax'i falan soyluyorum. Cunku 6 aydir tek basima yaziyorum burda
    Son takas durumu..
    Her ne kadar siz daha önce yazdıysanız da şu tabloya göre pek bir tabana yayılma yok gibi..
    Tabandan kastınız halk ise ben Logo hakkında yazan çizende görmedim.
    Forumun sessiz kalması da bunu gösteriyor..
    Son düşüş Logo özelinde oldu demek komiklik olur.

Sayfa 51/335 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •