Sayfa 88/335 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 697 - 704 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Ata yatırım tavana gidecek kağıdın önüne set çekti bugün bu hırs nedir anlamak mümkün değil amacının mal çıkmak olmadığı gün gibi ortada.

2. Logo da hemen sermaye artırımı olmalı derinlik kazanması gerek yamyamlar hisseyi çöp yaptılar maalesef.

3. "Türkiye de üretip dünyaya yazılım ihracatı yapıyoruz diyen Etiya Kurucu Ortağı ve CEO su Aslan Doğan, Yeni platformumuzla birlikte üç yıl içinde 100 milyon dolar yazılım ihracatını hedefliyoruz" dedi."

https://www.sabah.com.tr/teknoloji/2...larlik-ihracat

Darısı borsada olan Kront ve Logo nun başına diyoruz. İNŞALLAH bu şekilde hayaller ve hedefler kuruyorlardır.
    Ya da Etiya gibi şirketler BİST e açılsın. Bizlerde yatırım yapalım.

Yatırım tavsiyesi değildir. İyi seanslar.

4. Ata ve ak yatırım da ki arkadaşlar kağıt gitmesin diye büyük çaba içerisinde

5. Güzel olacak herşey sabırli olmak gerek 36 dan aldım hisseyi ozaman düşerse 25 lere kadar düşer yada olması gerektiği yerlere gider diye düşüncem vardı 25 geldi belki bir dalgalanma ile bir miktar daha aşağıya iner sonra aynı 2015 deki gibi hissenin arkasından baktırır düşüncesindeyim ytd

6.  Alıntı Originally Posted by çtn6161 Yazıyı Oku
    Güzel olacak herşey sabırli olmak gerek 36 dan aldım hisseyi ozaman düşerse 25 lere kadar düşer yada olması gerektiği yerlere gider diye düşüncem vardı 25 geldi belki bir dalgalanma ile bir miktar daha aşağıya iner sonra aynı 2015 deki gibi hissenin arkasından baktırır düşüncesindeyim ytd
    Valla geçen yönetim kurulundaki üyelerin neden sattıklarını sorduğumda link ten vazgeçip logo ya geçme arifesindeydim fakat, kap ta bu konu ile ilgili somut bir sebep olmaması ve o satışlardan sonra hissenin daha derin düşmesi ben de, yönetimin bırakın hisse düşüşüne engel olmayı hissenin düşeceğini duyup yada tahmin edip, erkenden sattığı izlenimini yarattı, bu durum bana yönetimin çokta etik davranmadıgını düşündürdü bu nedenle link tercihimi hala devam ettiriyorum.

7. Şunu diyeyim sana bu senorya çok yaşandı bu borsada şirket hisse satar sonra hisse bakıyorsun yukarı çıkıyor hangi akıllı adamın bu hissenin yaptığı onca kardan sonra hissenin önünü karanlık görür sana tavsiyem hissenin varsa sakin korkma hisse bu benim düşüncem ama insanlara arkasından baktiracak alma şansı olmayacak ben 36 dan aldığımda düşse düşse 25 düşer ama çıkarsa 70 Lee üzerine çıkar dedim kendime ve bu hisseyi aldım düşeceği yeri tahmin ettim inşallah çıkacağı yerinde doğru tahmin etmisimdir buralara düşerse alırım diye ayirdigim parayı köy evine yatırdım essek gibi ama inşallah birazda buralarda seyreder yada daha da düşer de ortalamayı 30 altına indiririm bu şirketin onu çok açık çok iyi şeyler yapacak inşallah bekleyeceğiz.ve kaymağını yiyeceğiz

8.  Alıntı Originally Posted by çtn6161 Yazıyı Oku
    Şunu diyeyim sana bu senorya çok yaşandı bu borsada şirket hisse satar sonra hisse bakıyorsun yukarı çıkıyor hangi akıllı adamın bu hissenin yaptığı onca kardan sonra hissenin önünü karanlık görür sana tavsiyem hissenin varsa sakin korkma hisse bu benim düşüncem ama insanlara arkasından baktiracak alma şansı olmayacak ben 36 dan aldığımda düşse düşse 25 düşer ama çıkarsa 70 Lee üzerine çıkar dedim kendime ve bu hisseyi aldım düşeceği yeri tahmin ettim inşallah çıkacağı yerinde doğru tahmin etmisimdir buralara düşerse alırım diye ayirdigim parayı köy evine yatırdım essek gibi ama inşallah birazda buralarda seyreder yada daha da düşer de ortalamayı 30 altına indiririm bu şirketin onu çok açık çok iyi şeyler yapacak inşallah bekleyeceğiz.ve kaymağını yiyeceğiz
    Siz güveniyorsanız ne güzel, dışarıdan bakan birisi olarak ben henüz aynı güveni logo ya karşı hissedemiyorum. O güveni hissedemeden logo ya yatırım yaparsam da emin olun çok uzun vadeli olamaz. Umduğunuzu az çok bulmanız temennisiyle, ben de orta uzun vadede birkaç hisse de güvene dayalı pozisyonumu aldım bekliyorum. Bazen link te tereddüt ediyorum o kadar.

Sayfa 88/335 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •