Sayfa 90/335 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 2679 madde; 713 - 720 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

178 no nerdesin, sevkin mi kirildi?

2. Bu rakamlarda konuşulacak birşey yok ki belliki hisse dinlenme moduna geçmiş bizde dinlenmeye gecmemiz gerek 2020 Mart ayına kadar hissede kalacağım inşallah güzel şeyler olur olmazsa ozaman bir karar alacağım hisse güzel bir hisse şirketin ettiği karlar belli inşallah fiyatına da yansiyacak

3. Bencede güzel bir hisse.Uzun zaman sonra ilk defa bir hisseye girdikten kısa bir süre sonra para kazanmış oluyorum.Bu şekilde işlem yapan birine para kazandırdıysa hedefi yukarlarda demektir.Yalnız kademelerde her zaman alıcı bulmak pek mümkün değil.Yüksek miktarlarda alıp satacak kişiler dikkatli olmalı.Yolun açık olsun Logo

4. Benim çok hissem yok 4100 hissem var fiyatlar bu şekil devam etse almak için güzel hisse para ayırmıştim 25 gelirse ortalama düşürmek için ama köyde ev işi vardı parayı oraya harcadık pişman oldum açıkçası ama borsa bu bakmissim 26 dan alamadigima üzülürken daha aşağıdan da alma şansı doğmuş hakkımızda hayırlısı her çıkışında aha gidiyor dedim geri geldi bu sefer gene geri gelecek diyorum inşallah bu seferde tersi çıkar diğer hisseler düşükken bizim hissenin çıkması süper olur

5. bu hacim malesef yukselis icin tatmin edici degil.

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ya zaten borsa 91 bin iken hisse 36 idi sonra anlamsizca düşürüldü oralara kadar çıksa anormal olmaz

7. Alan satan kim atabilecek olan var mı

8. İyi bilançonun ayak sesleri sanırım bu haftaki yükselişler.

Sayfa 90/335 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •