Sayfa 234/335 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    tam bir yatırımcı kağıdı olmuş diyebiliriz. spekulatif dalgalanmalarda kısa vadeciler dışında zarar ihtimali çok duşuk.
    herkesin kendi fikri vardır elbet.

2. Arkadaşlar investing de logo yorumlarda habire indes deyip duruyorlar. Ustalardan rica etsem hangisi daha cazip.
    Gerçi onun grafik x2 olmuş tepede bekliyor.

YTD KESİNLİKLE geyiktir!

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Oxygen3 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar investing de logo yorumlarda habire indes deyip duruyorlar. Ustalardan rica etsem hangisi daha cazip.
    Gerçi onun grafik x2 olmuş tepede bekliyor.

YTD KESİNLİKLE geyiktir!

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    corbacilar onlar,nerde havadis giriş fırsatı kolla çorba parasını al sonra arkana bakma kafasindalar, indes le aynı oranda bedelsiz açıkladığı için birebir hisse hareketi analizleri yapıyorlar Allah akıl versin denecek pek bir şey yok, Mayıs ayından bu yana beklediğim logoları abartı yukselmedikten sonra ( kısa sürede 4 haneli rakamlar) satmayı düşünmüyorum çünkü bu sene yüzde 300 yapar 3 sene sonra bir tur daha yapar halka arz dan 1000 lot bimas alan kişi elinde tutsa milyonerdi, logo da senelik büyümesi de iş modeli de sağlam bir firma, sürdürülebilir karlılığa ve büyümeye odaklanirsak borsada kaybetme şansımız çok düşük

4. Ortaklar bir tahmin alalim kactan bolunur?

Uzun zamandir bekleyen arkadaslarim var burada 200 tl den once alim firsati verirse bize ayip olur kanaatindeyim.

5.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    tam bir yatırımcı kağıdı olmuş diyebiliriz. spekulatif dalgalanmalarda kısa vadeciler dışında zarar ihtimali çok duşuk.
    herkesin kendi fikri vardır elbet.
    Hocam bir seyi unutmayin, logo elektronikte artik logoyla birlesti, yarim logo. Duz hesap 1.5 la carpin tum rakamlari.

Bedelsize gelince bu birlesmemin bedelsiz hamlesine hazirlik oldugunu idafe etmistim evvelden,

Yil sonu yada onumuzdeki yilin baslarinda bolundugu fiyat seviyelerine tekrar gelecegini tahmin ediyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by lipsoss Yazıyı Oku
    Hocam bir seyi unutmayin, logo elektronikte artik logoyla birlesti, yarim logo. Duz hesap 1.5 la carpin tum rakamlari.

Bedelsize gelince bu birlesmemin bedelsiz hamlesine hazirlik oldugunu idafe etmistim evvelden,

Yil sonu yada onumuzdeki yilin baslarinda bolundugu fiyat seviyelerine tekrar gelecegini tahmin ediyorum.
    Zaten tam konsolide olan bir şirket olduğunu biliyorum. Aracı kurum yorumlarında birleşmeye nötr etki yazmışlardı. Sizde 1,5 yazmışsınız. Bence birleşme bazı giderlerde azalmaya katki verir. Sinerji yaratabilir. Ama 1.5 değilde 1.2 diyebilirim bende. Ama illaki beklentim yüksek o yüzden elimdeki hisselere ilave alım yapmayı düşünüyorum. Iki gun içinde firsat bulabilirsem biraz daha alirim. Ama iki gun tavan giderse fırsat vermeden. Sonrasında kisa vadeli riskli olur

7. Eşleşme tavan görünüyor.

- Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 234/335 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •