Sayfa 241/335 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. 60 bin tl????

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Oxygen3 Yazıyı Oku
    60 bin tl????

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    60 bin lot

3.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    düşünüyorumda belkide son fırsatlar alım için . ama öyle bir işletiyorlarki korkuyu içimize , elimiz gitmiyor . neyseee , elimizdeki yeter , fazla riske gerek yok .
    Aynen hocam gidecekse elimizdeki ile gidebilir dönerse aldığımız yerlere yine ekleriz ama buralarda yeni maliyetlenenlerin veya tahtayı toplamak isteyen varsa onun savasinin bitmesi hacmin sakinlesmesi lazım ilave için,yoksa inancım odur ki logo nun yolu uzun

4. Citinin satışları ha Norveç fonu ha başkası farketmez. Bofanın alışları da yarın anlarız ya citi ya doçebank a. Birileri karı yeter görür satar. İlk çeyrek bilançosu sonrası daha da dikkat çekeceğine inanıyorum. O zaman yabancı hareketlerini merak ediyorum. Ytd.

5. 60000 tl lot degil
     Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    60 bin lot
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Phantom Yazıyı Oku
    Citinin satışları ha Norveç fonu ha başkası farketmez. Bofanın alışları da yarın anlarız ya citi ya doçebank a. Birileri karı yeter görür satar. İlk çeyrek bilançosu sonrası daha da dikkat çekeceğine inanıyorum. O zaman yabancı hareketlerini merak ediyorum. Ytd.
    AK ve İŞ in satışları kadar BofA nın alışları oluyor, bence burada yabancı yok, saf kan yerli.

7.  Alıntı Originally Posted by kolki Yazıyı Oku
    60000 tl lot degil

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaşlar nominal bedelle 60 bin TL demek 60.000 adet yada lot demektir. Buradaki işlem 60.000 x 162 liradir =9.720.000 bu işteki sıkıntı adamların elinde yüzde 5 yani 60bin eksilince 1.200.000 tane daha var. Eğer bu norvecliler tümünü satmaya karar verdiyse resmen bo.u yedik demektir. Bizi bayağı bi tokezletir. Ama kazanan bir şirketten helede önü açılmış koşmaya başlamışken vazgeçmezler berhalde.

8. Iki gunluk ciddi artistan.sonta Dun, dususu bahane edip fazla salmasina izin vermediler, iyi biseydi. Bugun muhtemel yonumuz yukari olur.bolunene kadar hatta bolundukten sonra bir kac islem gunude pozitif olur.

Sayfa 241/335 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •