Sayfa 73/183 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 1459 madde; 577 - 584 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. Son birşey yazayım bu gece için yeterli,siz siz olun burada ve facebookta okuduğunuz her insana ve her yoruma,benimki de dahil olmak üzere asla kapılmayın.Hoş kalın.

2. Lokman borsadan yediğimiz kazıklara sen bile deva bulamazsın
    ('' AVCININ TUZAĞA ATTIĞI YEM ONUN CÖMERTLİĞİNİ GÖSTERMEZ..'')

3. Yine sağlam bir düşüş oluyor bugün, kapanışa doğru toparlar umarım.

4. Kendi çalıyor kendi söylüyor ama eşek nasıl ağırıyor canı ne zaman isterse buda katır olduğu için insanları katır sanıyor yorumsuzdur....

5. yine tokatladılar milleti dün neden çıktın bugün neden aynı hızda geri düşüyorsun

6.  Alıntı Originally Posted by Platones Yazıyı Oku
    yine tokatladılar milleti dün neden çıktın bugün neden aynı hızda geri düşüyorsun
    Dünkü Medical Park'ın gazıydı muhtemelen.

7. Yorum yapabilecek bir kardeşimiz var midir

G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by haciozdas Yazıyı Oku
    Yorum yapabilecek bir kardeşimiz var midir

G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şirketin mali verilerinin dışında ki fikirlerimi ifade ediyim ben bu gün biraz aldım
    salı akşama kap a pay alımı hakkında haber düştü çarşamba sabahı almaya niyetlendim uçtu gitti
    ve beklemeye kara verip bu günü fırsat bildim son bir ayda pay alımı haberi gönderen şirketleri
    takip ettim ve ortalama20%30 arası prim yaptılar ve bu hareketler olurken sürekli artış olmadı ileri geri
    buyrun şirketleri kontrol edin ege profil parsan nuh çimento iki gün önce enka inşaat bu yazdıklarımı
    5 dakika içinde kap tan ve mynetten tarihleri ile kontrol edip hemen trendleri görebilirsiniz ıspatlı ifadeler ben lokmanında bi ay içinde
    10 tl göreceğini düşünüyorum .şahsi fikrim olup y.t.d selametle kalın

Sayfa 73/183 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •