Sayfa 91/183 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 721 - 728 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. http://www.resmigazete.gov.tr/...r/e...0/20181007.htm

42milyon yatirim tesvik almis.
    Cerrahi hastanesi , 250 kisi istihdam

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Iyi aksamlar kvyk lari gecen yila gore 71,452,386 dan 127,865,771 a ciknis bir yatirim mi var acaba bilgisi olan varmi? Tesekkurler.

hayırdır hem düşüyor hemd e topıgı sessız

***LKMNH* *OSTIM*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu

***LKMNH******OSTIM*** MERKEZİ KAYIT KURULUŞU A.Ş.( Borsada İşlem Gören Tipe Dönüşüm Duyurusu )

Özet Bilgi DÖNÜŞÜM
    İlgili Şirketler LKMNH, OSTIM

Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı "Pay Tebliği"'nin 15'nci maddesi gereğince, pay senetleri Borsada işlem gören ortaklıkların Kurul kaydında olan ancak Borsada işlem görmeyen statüde pay senetlerinin Borsada satışa konu edilebilmesi amacıyla Merkezi Kayıt Kuruluşu'na yapılan başvurulara ait bilgiler aşağıda yer almaktadır.
    Borsa Kodu Sıra No Satışa Konu Pay Ünvanı Grubu Yatırımcının Adı-Soyadı Ünvanı Nominal Tutar (TL)* Tsp İşlemi ** Satış Kısıtı **
    LKMNH 1 LOKMAN HEKIM ENGÜRÜSAG SAGLIK TURIZM EGITIM HIZMETLERI VE INSAAT TAAHHÜT A.S. E MEHMET TOP 10.113,913
    OSTIM 2 OSTIM ENDÜSTRIYEL YATIRIMLAR VE ISLETME A.S. E ESMA NUR GEDIKTAS 1.518,750

(*) Nominal Tutar(TL): Bakiye alanlarında binlik ayracı olarak nokta (.), küsürat ayracı olarak ise virgül (,) kullanılmaktadır. (**) İlgili veriler üye bildirimi doğrultusunda yayınlanmaktadır. Borsa tarafından satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemi olarak (TAS) yapılacağı duyurulduktan sonra TAS işlem tarihinde paylar borsada işlem gören tipe dönüştürülecek olup, aksi taktirde dönüşüm işlemi mevzuatta öngörülen sürede tamamlanacaktır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/714946

BIST

(22/10/2018 - 16:46:53)

***LKMNH*** LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK, TURİZM, EĞİTİM HİZMETLERİ VE İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***LKMNH*** LOKMAN HEKİM ENGÜRÜSAĞ SAĞLIK, TURİZM, EĞİTİM HİZMETLERİ VE İNŞAAT TAAHHÜT A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimizin, Bağlı Ortaklıklarından Hay Süt A.Ş.'nin 26.10.2018 tarihinde yapılacak olağan genel kurul toplantısına ilişkin davet mektubuna istinaden ilgili genel kurul toplantısında şirketimizi temsilen Sayın Mustafa Sarıoğlu'nun tüzel kişi temsilcisi olarak katılmasına,
    Hay Süt A.Ş sermayesinin 2.100.000 TL'den 11.100.000 TL'ye artırımı ilgili gündem maddesinin, Hay Süt A.Ş. cari hesap alacağımızdan karşılanacak olması ve ilave bir nakit çıkışı gerekmeyeceğinden Sermaye artırımının kabul edilmesine,
    Kullanılmayan rüçhan haklarının olması halinde, şirketimiz tarafından cari hesap alacağımızdan karşılanacak olması ve ilave nakit çıkışı olmayacağından kullanılmasına 22.10.2018 tarih ve 28 sayılı Yönetim Kurulu Toplantısında karar verilmiştir.
    Kamuoyuna ve yatırımcılarımıza saygıyla duyurulur.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/715042

BIST

(23/10/2018 - 09:48:19)

6. düşüşlerde almaya çalışıyorum param miktarınca...bilanço kötü gelmez ise 4 ün altına gelmesi zor...sabırla biriktirmeye devam...

7. Kar ne zaman açıklanacak acep

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. bilanço hala gelmedi koskoca koç holding ve bankalar bilanço açıklıyor onların en az 10 misli ufak şirketimiz hala bilançoyu gönderemiyor...aslında spk nın bu olaya el atması lazım...

Sayfa 91/183 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •