Sayfa 99/183 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 785 - 792 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alınıp tarafımca hisse başlıklarında paylaşılmıştır.. Kendisinin eline sağlık.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Forumdan bir arkadaşın blog yazısından alıntılanarak hisse başlıklarında paylaşılmıştır. Kendisinin eline sağlık. (Son güncellenmiş hali)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Şirketin mali yapısı ve karlılığında olumlu hiçbir etki ve katkısı olmayan CFO AKP otobüsü üzerinde geziyordu.Aldığı paranın hakkını vermeden siyasi yalakalık yaparsanız Allah başarı vermez.Sen ne başarı elde ettin de çıkmış oy istiyorsun.İnşallah partiden de kovarlar..Yalakalık bir yerde son bulur.Bu duruma izin veren iradesiz pısırık yönetimde Allah hak ettiklerini gösterecektir.Böyle CFO mu olur kovulacak adamı tutuyorlar üstüne bir de para veriyorlar o da çıkıyor siyaset yapıyor.Alın size sonuç...Beter olun.CHP büyük şehir başkanına da ziyarete gidersiniz artık.Yalakalıkta sınır yok... Yenimahalle hastanesine astığınız bu resmi şimdi büyükşehir belediyesine mail olarak yollayacağım.Sağlık kuruluşlarının siyaset yapmaması gerektiğini öğreneceksiniz. Herkes bilsin ayrıştırıcı zihniyetinizi...
    Allah var Allah...

7. Lokman Hekim Engurusag

Kapanış (TL) : 4.36 - Hedef Fiyat (TL) : 7.1 - Piyasa Deg.(TL) : 105 - 3A Ort. İşl.Hac.(mn$) : 0.45 ?

LKMNH TI Equity- Öneri :AL Get.Pot.%: 62.78 Analist: [email protected]

Lokman Hekim 2019 yılı temettü ödemesini açıkladı

Lokman Hekim 2019 yılında 1,2 milyon TL net temettü ödemesi açıkladı (hisse başına brüt 0,05 TL). Temettü 27 Kasım'da dağıtılacak. Temettü verimi %1,15'e tekabül ediyor. Geçen yıl şirket 2,4 milyon TL net temettü ödemesi yapmıştı, tekabül eden temettü verimi %2,13 oranındaydı. Nötr."

http://rapor.isyatirim.com.tr/2_20190411092516063_1.pdf
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Sayfa 99/183 İlkİlk ... 4989979899100101109149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •