Sayfa 87/183 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 689 - 696 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. Zaten 4,60'a gelince lotların tümünü birden almak çok yanlış.ufak ufak alış yapmakta yarar var.Aşağıya geldikçe küçük lotlar halinde almanın hep yararını gördüm.

2. Yönetim Kurulu Başkanı dergide neler anlatmış diye göz gezdirdikten sonra silik ifadelerin tavan yaptığı ve yatırımcısından sonra dergi reytinglerinide olumsuz etkileyecek bir performans ortaya koyduğunu gördüm.

Lafontenden masallar ile başlayıp Alice harikalar diyarı ile süslemesi gereken masallarını 2018 yılında 30 milyon yatırım yapacağız diyerek yatırımcının ölüm fermanını imzalamış.

2016 yılında çöp bir hastane alıyor ve 2018 yılında halen yatırım yapmaya devam edeceğiz ifadelerini umutsuzca okumamızı sağlıyor.

2018 yılında 30 milyon yatırım demek yatırımcının kârlılık beklentilerini başlamadan bitişinin ilanı demek. 2 yılda 50 milyon yatırım yap finansal giderlerini ve borçluluğunu arttır yatırımcı avucunu yalasın. Bunu gören yabancıda haklı olarak hisselerini satmaya başladı. Başkanlık vasıfları olan bir idareci çıkıp 30 milyon yatırım yapacağız demez. Kârlılığımızı şöyle arttıracağız der. Sisli havalarda kaptanın önemini bir kez daha gördük. Lokmanın kaptanı dümeni kilitlenmiş bir gemi gibi kıyıya vurdu.

Bu satışın en büyük nedeni Başkanın yaptığı açıklamadır. Yatırımcıyı tınlamadığı belli en azından eşinden dostundan utanır insan. Bu yöneticilere güvenenler böyle ortada kalır. Daha öncede söylendiği gibi bu grubun en büyük problemi yetersiz yöneticileridir. İşine ilk son verilmesi gerekenler varlık ve etki gösteremeyen üstüne ödül gibi huzur hakkı alan bu fanilerdir. Faizi bile daha değerli duruma getiren bu yönetimden tez zamanda kurtulmayı Allah bize nasip etsin.

1000 lot ile 10 kademe düşen hisselerinde bile fiyat istikrarını sağlayamayan bir başkanın böyle mülakat veriyor olması son derece trajikomik. Heybetini tahtada fiyat istikrarını sağlayarak başarmanız gerekir, dergiye poz vererek değil. Bütün yönetimin aynı noktada fotoğraf çektirmesinden vizyon ve yaratıcılık belli zaten.

Hasta sayısındaki artışı söylemeyi akıl ederken ne kadar az kâr ettiğinin bilince olarak bu konuya değinmeden geçmesi yatırımcılar umurumuzda değil önemli olan kendimiz ve çevremizin büyüyor olması düşüncesini ince bir mesaj olarak belleklerimize sunuyor.

Başkan dergiye mülakat verirken neden hayvancılık ve inşaat yatırımlarını ve bunların getirilerini anlatmaz. Ne kadar para harcayıp ne kadar kâr ettiklerinden bahsetmez. Buraya harcanan her kuruş para ahirette boynunuzun borcudur. Buralara harcadığınız paraları kıldan ince kılıçtan keskin sırat köprüsünden geçerken açıklarsınız artık.

İfadeye bak Allah aşkına, yabancı hasta çekiyoruz. Sanki lojistik sektöründe tır şöförü kendileri.

3. bugün saglam düştü endekse göre...fon çıkışı vb. bir durum mu var acaba...neredeyse 16 gün sonra 2. çeyrek bitecek karlılık nasıl olacak bakalım...bu yaz çok sıcak gececek...

4. Günlerdir hergün soluksuz düşen LKMNH için nihayet SPK sordu,şirket yetkilisi kamuya açıklanmamış özel bir durum yoktur yanıtını verdi bugün.

Dün de yine rutin alımlarını yapmışlar.Bugün ise agresif verişin sebebi acaba gerçekten yüklü malı olan birileri mi çıktı? yoksa spekin baskıları mıydı? anlamak zordu.

Dün açıkladığım 4,60'dan itibaren alımlarıma başlama kararımı yeniden gözden geçirdim ve seçime kadar aşağıya daha çok yolu olabileceği düşüncemle alım noktasını daha aşağıya revize ettim.
    Her ne kadar şirketin piyasa değeri şu an 23,8 milyon dolarla ucuz olsa da,ucuzun da ucuzu var.

5. kuşlu site de
    pirekaplan
    bunu 8 tl de pazarlamıştı
    buna da yazık oldu

6. bugünkü yükseliş neden di acaba...geri alım falan da yapmadılar...ben bir anlam veremedim ama...

7. Durmak YÖK yola devam hedef 2023 ak parti

Ey spek kızınımı veriyorsun bu kadar naz ediyorsun tayyip baba ya söylerim bak bırak suyu akışınada gitsin tahta durmak yok yola devam hedef 2023 ak parti...

8. çaktırmadan iyi toparladı...2.çeyrek bilanço iyi gelir umarım...ayrıca kimseler kalmamış o zaman yukarılara gitme yakındır...şirket geri alım yapmadan kendini toparlaması çok iyi bence...

Sayfa 87/183 İlkİlk ... 3777858687888997137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •