Sayfa 273/485 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    aferin link sertleş bakalım ....zaten benden başka kimsde yok sanırım
    Var da muhabbetiniz açmıyor. Bir tane hisse beklentisi ile ilgili kelam eden yok, boş geyikler foruma sadece gazınız atmaya yazıyorsunuz.

2. Buraya yazan kimse yok demek istedim..yoksa kağıtta var birileri..hacimden de anlaşıldığı gibi

3.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Var da muhabbetiniz açmıyor. Bir tane hisse beklentisi ile ilgili kelam eden yok, boş geyikler foruma sadece gazınız atmaya yazıyorsunuz.
    Biz teknikçiyiz kardes ..günlükçü ..kağıda yazımdanda anlaşılacağı üzere bir gün önce girdim..sen yıllarca bekle beklentisi şu bu diye ..biz flama yı yukarı kırma ihtimali için girdik ..nitekimde bu gün bir deneme yaptı ..tam flamanın ucunu gelmişti bir tarafa kırma ihtimali için girdik ..ne yapar yarın göreceğiz..gitmezsede satar çıkarız ..bekleyen bekler ..burası borsa..

4.  Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    Biz teknikçiyiz kardes ..günlükçü ..kağıda yazımdanda anlaşılacağı üzere bir gün önce girdim..sen yıllarca bekle beklentisi şu bu diye ..biz flama yı yukarı kırma ihtimali için girdik ..nitekimde bu gün bir deneme yaptı ..tam flamanın ucunu gelmişti bir tarafa kırma ihtimali için girdik ..ne yapar yarın göreceğiz..gitmezsede satar çıkarız ..bekleyen bekler ..burası borsa..
    Günlükçü, kısa vadeci olmanız sorun değil bende bilen zaten az çok biliyor sürekli alan satan birisiyim. Uzun vade malın çok az bir kısmını saklarım gerisini sürekli sat al yaparım. Sorun buradaki üslup (sadece siz değil son zamanlarda yazan herkes) teknikden bahseden bir yazınızı okuyamadım keşke yazsanız. Uçup kaçmasına gerek yok 12 leri denese üç beş kez bana yeter. Güzel şeyler yazın da hem okuyalım hem konuşalım

5. Fed açıklaması sonrası türk etf leri coştu an itibarı ile...Fed 2019 da faiz artırım beklentisini sıfır olarak belirtti..dolar anlık 5.43 e gevşedi..Yarın bu şekilde kalırsa bist de gap lı yukarı açabilir ..ancak link endeks korelasyonu düşük bir kağıt..bankalar yarın prim yapıp link tarzı kağıtlar biraz sürünebilir hayırlısı ..flamanın ucunda boş yere hareket etmemiştir umarım ..buraya gelmiş grafiği harcarsa yazık eder tahtacı

6.  Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    Fed açıklaması sonrası türk etf leri coştu an itibarı ile...Fed 2019 da faiz artırım beklentisini sıfır olarak belirtti..dolar anlık 5.43 e gevşedi..Yarın bu şekilde kalırsa bist de gap lı yukarı açabilir ..ancak link endeks korelasyonu düşük bir kağıt..bankalar yarın prim yapıp link tarzı kağıtlar biraz sürünebilir hayırlısı ..flamanın ucunda boş yere hareket etmemiştir umarım ..buraya gelmiş grafiği harcarsa yazık eder tahtacı
    Endeks korelasyonu düşük ama tahtacısıda benim gözlemim endeks yükselişinede düşüşünede pek bakmaz yarın birşeyler yapmaya karar vermişse yapar. İlginin link te olmaması işini kolaylaştıradabilir. Ben bugün pozisyonumu baya azalttım linkte sattığımın çok azını geri aldım yarın dinlenirse daha çok işime gelir açıkcası. Diğer hisselerimle oyalanırım.

15 yolcusu kalmasın
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

8. Yarın bende iyi olacağını düşünüyorum ..kağıt kafa kaldırmış iken bekletmek hata olur ..eksi 1.5 endekste böyle bi kapanış yapması boşuna değildir herld.

Sayfa 273/485 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •