Sayfa 82/485 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 649 - 656 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1. Pasta paylaşma imkanı olan var mı ?
    yazdıklarım kesinlikle yatırım, al, sat tavsiyesi değildir...

2. sabahki bıraktığı gapı kapatırmı yoksa kaçış noktası olarakmı kullanır acaba
    teknikçi varmı burada

Ne kadar diplomalı teknik hocası olsam da bu tip hisseler de bir şey söylenmez belki çıkışı tamamladıktan sora kapatır veya beklenti çok büyükse alır gider .Piyasanın bildiği gap kapanır der fakat nadiren de olsa kapatmamış hisseler var.

Alıntı Originally Posted by qwerre Yazıyı Oku
    666 sana birsey demedi.kagit primlenmis hala geriyorsun ne alinganmişsın kardeşim.Şimdi sana ne diye bana kiz😀
    Anlama ozurlu musunu? Sirketi "seceresi bozuk asparagasci" diye itham altinda birakti. Sordugumuzda da bu asparagaslara bir ornek gosteremedi. Simdi de gelmis bana iftira atiyor "pompaliyormusum" diye. Ornek ver dedik, yine yok. Pompalamayi birak, olumlu yazdigim bir tane yok. Butun yazilarim objektif.

Ama sen de ayni kumastanmissin zaten. Camur at izi kalsin.

Alıntı Originally Posted by qwerre Yazıyı Oku
    vay be bakkal bilançocu olan kağıt 10 tl .Bu borsa komedi.

5.  Alıntı Originally Posted by borsaci34 Yazıyı Oku
    7-8TL'li fiyatlardan bu yana bir miktar elimde tutuyorum. Ama LINK trade edilecek ya da on gun elde tutulacak bir hisse degil. 10 gun sonra hisse fiyati 15TL de olabilir, pek ihtimal vermesem de 7-8TL de..
    Dun girmeyi dusunerek iyi yapmisim da mallanmayinca bir faydasi yok tabi Firsatlar bitmez, takibe devam

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Anlama ozurlu musunu? Sirketi "seceresi bozuk asparagasci" diye itham altinda birakti. Sordugumuzda da bu asparagaslara bir ornek gosteremedi. Simdi de gelmis bana iftira atiyor "pompaliyormusum" diye. Ornek ver dedik, yine yok. Pompalamayi birak, olumlu yazdigim bir tane yok. Butun yazilarim objektif.

Ama sen de ayni kumastanmissin zaten. Camur at izi kalsin.
    galiba bir kaç lotun var diye kağıdın patronu sanıyorsun kendini.Adam kağıda çıkınca da kızar .düşünce de kızar .İsterse alır istemezse almaz sana ne be kardeşim.İnsanlar istediğini yazar sana kim ne demiş her şeye atlıyorsun.kağıdı bu kadar sahiplenirsen de bana ne millete laf atma .Burada sana kim ne diyor.bu arada bakkal kağıdı dememin sebebini anlattım anlayamamışsın çift dikiş yapayım.Bu kağıt %30-40 pirimleniyor sonra bir haber geliyor.hep böyle oldu sonra da haber geliyor.Ben yine bir haber geleceğine inanıyorum yine aynı şekilde çıkıyor.Burada şirketten önceden haber veriyor yada alıyorlar.Bunlar BAKKAL KAĞIDINDA OLACAK ŞEYLER. spk incelemeye bile alabilir.oldu mu bakkalcı amca.
    Son düzenleme : qwerre; 30-11-2017 saat: 15:52. Sebep: değiştirme

7.  Alıntı Originally Posted by qwerre Yazıyı Oku
    galiba bir kaç lotun var diye kağıdın patronu sanıyorsun kendini.Adam kağıda çıkınca da kızar .düşünce de kızar .İsterse alır istemezse almaz sana ne be kardeşim.İnsanlar istediğini yazar sana kim ne demiş her şeye atlıyorsun.kağıdı bu kadar sahiplenirsen de bana ne millete laf atma .Burada sana kim ne diyor.bu arada bakkal kağıdı dememin sebebini anlattım anlayamamışsın çift dikiş yapayım.Bu kağıt %30-40 pirimleniyor sonra bir haber geliyor.hep böyle oldu sonra da haber geliyor.Ben yine bir haber geleceğine inanıyorum yine aynı şekilde çıkıyor.Burada şirketten önceden haber veriyor yada alıyorlar.Bunlar BAKKAL KAĞIDINDA OLACAK ŞEYLER. spk incelemeye bile alabilir.oldu mu bakkalcı amca.
    Neticeye bakmak lazim, kagit yukseliyor, duzeltmesini yapiyor, tekrar yukseliyor, cirosu ve kari artiyor, stratejik ortaklik yapabilirim diyor, bunlar guzel seyler.

Kisa vade degil, orta/uzun vade bekleyen, asagi dususlerde dokulmeyenler, dogru zamanda alim yapanlar para kazaniyor. Sirketin bilancosuna bile bakmadan 3-5 gunde koseyi donmek isteyen tipler en yukardan mal aliyor, sonra dususlerde gelip burada aglayip, sirketi, sagi solu sucluyor.

8. 10 dakıkada 12,10 dan 11,27 ye düşürdüler demekki tahtanın sahibi bir kişi.ağanın eli öpülür.Yarın da çıkarsa güven daha da artacak. En azından 10 altı daha zorlaşır gerçi ağam bilir

Sayfa 82/485 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •