Sayfa 233/485 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Durum nasıl beklentin nedir? Bilanço yu ben olumlu bekliyorum, sadece bilanço beklentisi bile 12 TL hedefine ulaştırabilir hisseyi
    Maliyet 13 hedefim 38

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by polatalemdar Yazıyı Oku
    Maliyet 13 hedefim 38

666 ya sormuştum ama olsun keyifler yerindeyse hisseye küfrü basmayacaksanız sıkıntı yok

3.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    666 ya sormuştum ama olsun keyifler yerindeyse hisseye küfrü basmayacaksanız sıkıntı yok
    Engelli listemden bahsetmişsin hocam ilgilenmiyorum

Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Sıkıstıda sıkıstı bakalım nereye kıracak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Erryan Yazıyı Oku
    Sıkıstıda sıkıstı bakalım nereye kıracak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kırsında nereye kırarsa kırsın araftayız. Ne alabiliyoruz ne satmaya kıyabiliyoruz. Sallandırsa söyle 9.50 lere nakit hazır alır bekleriz. 9.9 lardan sattığımız malı 10 lardan tekrar almak işimize gelmiyor. Yada ver 11 TL mızı çıkalım elimizde kalanı da. Ben iki üç hisse sabit tutan ve aralarında takaslayan birisiyim. Biri demısas ve diğeri ....... ikisinde de durum iyi link % 5 -%15 civarı aşağı yaparsa bu iki hıssedeki portföyü linke aktaracağım.

6. Varsa eskilerden iki laflayalım beklentilerden konuşalım 6 aylık kar ne olur vs. Ben 2.25 milyon civarı bir kar bekliyorum.

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Varsa eskilerden iki laflayalım beklentilerden konuşalım 6 aylık kar ne olur vs. Ben 2.25 milyon civarı bir kar bekliyorum.
    Pardon Cover, baska taraflar mesgul. 2.25 olasi kur farkindan getirecegi 1M de hesaplanirsa. Pek ilgilenemedim linkle son zamanlarda. En iyisini sen yapiyorsun iste. Parcali alip parcali satiyorsun. Bizim de yaptigimiz o.

Iyi cakti ortaklik olayini 7 seneden sonra. Ozur dilemistim ama, okuyorsa tekrar Damlali'dan ozur dilerim. O da adam gibi cikarip koysaydi surda sunu yapti diye. Aylar sonra futbolcu soylemeseydi ogrenemeyecektik. Forum bilgi tartisma ortami olmaktan cikip, "Ha, ho, hu, 70, 100, 500" tipi insanlari cekince maalesef sonuc boyle.

8.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Kırsında nereye kırarsa kırsın araftayız. Ne alabiliyoruz ne satmaya kıyabiliyoruz. Sallandırsa söyle 9.50 lere nakit hazır alır bekleriz. 9.9 lardan sattığımız malı 10 lardan tekrar almak işimize gelmiyor. Yada ver 11 TL mızı çıkalım elimizde kalanı da. Ben iki üç hisse sabit tutan ve aralarında takaslayan birisiyim. Biri demısas ve diğeri ....... ikisinde de durum iyi link % 5 -%15 civarı aşağı yaparsa bu iki hıssedeki portföyü linke aktaracağım.
    Dediğimi yaptım. Demısas ta link te dediğimi yapmama çok müsait bir ortam yarattı. Pişman olmayız inşallah

Sayfa 233/485 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •