Sayfa 226/485 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 3873 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Kaan dostum yapma etme kendiniz yandınız milleti takmayın şu hissenin kuyruğuna bu hissenin olayı al sat bundan zevk almaya bakın ben ve benim kişisel olarak tanıdığım 4 kişi sürekli alıp satıyor ve bu hem bize para kazandırıyor. Hem zevk veriyor. Bu hissede beklemek ise kaynamaya başlayan suda beklemek ten farksız bence,
    Cover13 ben yandığıma inanmıyorum.Borsada yatırım yapmak her baba yiğidin harcı değildir.Al sat demişsin benim o dediğini yapacak ne cesaretim var nede becerim.Ayriyeten yapabilene her zaman saygı duymuşumdur.Link speği çok kurnaz ve acımasız ben bekleyen ve inanan kazanır der ben bunu 15 yıl içerisinde göördüm ve etüt ettim.HA bu arada ben kimseyi yakmak veya inandırmak veya kendime destekçi bulmak gibi bir davam yok bu LİNK bir logo olacak illaki olacak bu benim görüşüm ve asla bir yatırım tavsiyesi değildir.

Bu arada dgate ninde sonu bir logo gibi olacak o gruptada logonun nasıl işi bittiyse dgateninde işi bitmiştir ordadA artık sahneye despec girecektir.BİZ KEY LERİN SADECE İZLEMESİ YETERLİDİR.

LÜTFEN AMA LÜTFEN BU YAZDIKLARIMI BİR AL SAT TURŞUSUNU KUR TAVSİYESİ OLARAK ALGILAMAYIN

BEN SADECE TARİHE İNANIR VE ONA GÖRE YATIRIM YAPARIM

BU ARADA HİSSELER ARTIK TARİHE GÖRE DE HAREKET ETMİYOR BEN SADECE İNANMAK İSTİYORUM...

HERKESE SAYGILARIMI SUNARIM

2. Dgate in işi bitmiştır den kastın nedir? Bu aralar link ten daha fazla ona ağırlık verdim

Alıntı Originally Posted by hissesiz Yazıyı Oku
    Pasta paylaşabilecek var mı

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Kaan dostum yapma etme kendiniz yandınız milleti takmayın şu hissenin kuyruğuna bu hissenin olayı al sat bundan zevk almaya bakın ben ve benim kişisel olarak tanıdığım 4 kişi sürekli alıp satıyor ve bu hem bize para kazandırıyor. Hem zevk veriyor. Bu hissede beklemek ise kaynamaya başlayan suda beklemek ten farksız bence,
    Birak onlari Cover. Onlar risk konsepti olmadan dalip elinde mal patlayanlar. Yani son sahipleri.. Dedim ya burda 3 sene daha yazarlar. Sonra paralari pul olur giderler. Hisse 3'te 5'te 6'da gelmezler, 15 olunca akillarina gelir.

Hala insanlar ortakliktan bahsediyor

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Birak onlari Cover. Onlar risk konsepti olmadan dalip elinde mal patlayanlar. Yani son sahipleri.. Dedim ya burda 3 sene daha yazarlar. Sonra paralari pul olur giderler. Hisse 3'te 5'te 6'da gelmezler, 15 olunca akillarina gelir.

Hala insanlar ortakliktan bahsediyor
    Diğer gazcıları boşver de kağan 44 eski ve belli bir sempatikliği var. Birşeyler söylediği zaman çoğu zaman zıt fikirde olsam da bu hisseye olan bağlılığı ve inancı hoşuma gidiyor. Çünkü bu biraz bende de var. mesela despec diye birşey yazmış link de ki artış ve azalıslarda o hısseyle girsin takasa dengelesın maliyetleri bu iş herhangi iki- üç - dört hisse arasında yapılabilir. Kağan trade yapmayı öğrensin yeni kampanyamız bu

6. Bugün çok oynak bir endeks göreceğiz. LINK için 9:55 hacimli geçmesi çok önemli, al-sat yapmaya müsait bir piyasa olabilir. Ytd. Bol kazançlar

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 666 beni bıraksın seni tutsun biz risk konsepti ni bilemeyiz ne yapalım benim gibiler düz yatırımcı.Bu arada bu tahtada senden başka gurnaz yok tek akıllı sensin.

8.  Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Dgate in işi bitmiştır den kastın nedir? Bu aralar link ten daha fazla ona ağırlık verdim
    tamda spek in istediğini yapmışın.. inşallah yanılırımda kazanırsın..

al.sat turşusunu kur tavsiyesi değildir...

Sayfa 226/485 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •