Sayfa 304/425 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon
Arama sonucu : 3400 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Alının külahını veliye velinin külahını aliye vermekten ne zaman vazgeçerseniz o zaman adam olursunuz.ytd

LIDFA YORUMSUZ...

3. Grafikten anlamayanlar için sorun yok bakip .anlayan biri anlatsada kucuk yatirimci faydalansin buyukler zaten anlatmaz...ytd

Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku
    Grafikten anlamayanlar için sorun yok bakip .anlayan biri anlatsada kucuk yatirimci faydalansin buyukler zaten anlatmaz...ytd
    Gelip gidene sataşıp laf sokmak derdinde olan ve her mesajının sonuna ytd ekleyen tip birisin. Grafikten önceki mesajında da ne demek istediğin anlaşılmıyor. Bir derdin varsa net ol. Senin gibi konuşanlara şöyle derler bizim orada;

"Laf gonuştu bal gabaa, go tabaa ye sabaa."

Yorumsuz yazdım grafiğin üstüne, çok meraklıysan git abilerin anlatıversin sana. Bu forum herkes için var. Başlık babanın tapulu malı değil. Hisse de öyle !!!

5. Benim bu sitede yazdiklarim ve paylasimlarim kucuk yatirimcilar icin bilgi sahibi olsun diye ..benim kimseyle derdim olmaz sadece kucuk yatirimciyi enayi yeeine koyanlarla yukardaki grafigini yorumsuz oldugunu da anladik ben sadece sizin bakis acinizdan ne anlama geldigini ve biz kucuk yatirimcilarin da aydinlatilmasi gerektigini dusundugumden size cevap yazdim takdir sizin satasmak gibi bir derdim yok.grafikten pek anlamadığım için sorduk rahatsız ettiysek kusura bakmayın....allah herkesin gönlüne göre versin.....ytd

Benim bu sitede yazdiklarim ve paylasimlarim kucuk yatirimcilar icin bilgi sahibi olsun diye ..benim kimseyle derdim olmaz sadece kucuk yatirimciyi enayi yeeine koyanlarla yukardaki grafigini yorumsuz oldugunu da anladik ben sadece sizin bakis acinizdan ne anlama geldigini ve biz kucuk yatirimcilarin da aydinlatilmasi gerektigini dusundugumden size cevap yazdim takdir sizin satasmak gibi bir derdim yok.grafikten pek anlamadığım için sorduk rahatsız ettiysek kusura bakmayın....allah herkesin gönlüne göre versin.....ytd
    Rahatsızlık ne kelime, alakası yok. Sıkıntı şu; Siz benim gönderdiğim grafikten nasıl bir şey anlamadıysanız, ben de aşağıdaki alıntıdan bir şey anlamadım...

Alının külahını veliye velinin külahını aliye vermekten ne zaman vazgeçerseniz o zaman adam olursunuz.ytd
    Kim bu külah değiştirmeye kalkanlar. Ketum davranış göstermişsiniz burda. Ben de rahatsızlık verdiysem grafikle, siz de canınızı sıkmayın. Tabiki Allah herkesin gönlüne göre versin. Hoşça kalın...

7. Benim demek istediğim şey tahtayı yakından izliyorsanız canlı olarak anlamanız gerekirdi.yok eğer yakından takip etmiyorsanız anlamazsınız zaten.cunku tahtada 4 veya 5 tane aracı kurum var alıp satan birbirlerinin malini alıp veriyorlar satış kademelerini doldurup küçük yatırımcının malini aşağıdan topluyorlar bir kaç gündür bu şekilde kagidin ederi belli 3.15 defter değeri var .2018 yilini yaklasik 20 milyon karla kapatmis halka aciklik orani %15 kar eden bir sirket buralarda durmasi bence manidar..teknik guzellesti.ama bir türlü gitmiyor.demekki verdiklerini daha toplayamamışlar.....bekleyip gorecez bakalım....ytd

Forumdaki bir arkadaşın blog yazısından alınıp tarafımca hisse başlıklarında paylaşılmıştır.. Kendisinin eline sağlık.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 304/425 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •