Sayfa 424/425 İlkİlk ... 324374414422423424425 SonSon
Arama sonucu : 3400 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

ARKADAŞLAR HİSSE 2022 1.40 KURUŞ ZATEN YATIRIM FONLARI ZATEN BU FİYATTAN 11 LİİRAYA KADAR TAŞIMIŞ HİSSEYİ DAHA SONRA DA MALI BOŞALTMIŞLAR VEYA DAĞITMIŞLAR 3 AYLIKK TAKAS ATTIM SİZE 30 LİRAYA GİDEBİLMESİ İÇİN TEKRAR BU KADAR MALI TOPLANMASI GEREKİR O DA YAKIN ZAMAN DA OLMAZ BENDEN SÖYLEMESİ

TAKAS DA ORDA HAFTALIK GRAFİK DE

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ben kaybolmam 2014'ten beri tutuyorum.

Hep anlattim bu sayfalarda.

Hissenin dovize dolara enerjiye bagimliligi yok.

Ne gezi olaylarinda ne Feto kalkismasinda zarar gormedigi gibi halka acildigi Haziran 2014'ten beri her yil kar etti.

Sermayesini nitelikli yatirimcidan borclanarak sagliyor.

Ulke her gecen gun piyasa istikrarindan uzaklasiyor, Faktoring isi karli hale geliyor.

Bizim dusuncemiz bu gerceklerden hareketle olusuyor.

Sen tefeci diyebilirsin.

Ya zaten aile yahudi diyebilirsin.

3 gun fiyat yukselmedi diye bu hissede bi bok olmaz diyebilirsin.

Ancak, halka acik 112 Milyon lot hissenin 5.000 lotu'nu almis, sabah kalkar kalkmaz, basliyor hisseye saydirmaya.

Biz de diger tum ortaklar adina bunu yapma diyoruz.

Hissenin temel degerlerinde bir tesbitin bir fikrin varsa yaz.

Yoksa bos yapma diyoruz.
    Ben hisseden bi bk olmaz demwdim. Karıştırıyosun.boş yapan sensin çünkü 10 sene hangi hisseyi elinde tutsan kazanırsın. Bu kadar çok bilmişlik yaptığına göre bişey bilmiyorsun.keşke 10 sene önce sasa alsaydın.bence sen boş yapma

3.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku

ARKADAŞLAR HİSSE 2022 1.40 KURUŞ ZATEN YATIRIM FONLARI ZATEN BU FİYATTAN 11 LİİRAYA KADAR TAŞIMIŞ HİSSEYİ DAHA SONRA DA MALI BOŞALTMIŞLAR VEYA DAĞITMIŞLAR 3 AYLIKK TAKAS ATTIM SİZE 30 LİRAYA GİDEBİLMESİ İÇİN TEKRAR BU KADAR MALI TOPLANMASI GEREKİR O DA YAKIN ZAMAN DA OLMAZ BENDEN SÖYLEMESİ

TAKAS DA ORDA HAFTALIK GRAFİK DE
    Kesinlikle yakın zamanda olmaz katılıyorum.elinde hisseyi 10 sene tutacaklar in sorun yok gibi görünüyor

Tam dün dönüyor diyorsun dakg diye basıyor kafana

5. Bu tahta ya günlük bakarsan kanser eder insanı, akışına bırakmak lazım iki gün önce aktif tarafta alıcı olan ünlü menkul 778 000 lotu yatırım fonlarina aktardı, tek kağıt olarak beklemek sıkıntı ama geçen sene en dusuk 2.34 gördü max 11.30 gördü birinde bir milyon mal olsa 2 milyon yaklaşık parasi 11 milyonu görmüş geçen sene tahta bizi etmediğini bırakmadı bi de üstüne patron 5 milyon mal satcam dedi 2 milyon 700 k lotuda bandozladı tahtayı yatırım fonları 31 milyona çıkmıştı onlarda sanırım 12 milyona indi ama bence yine yapılan bu hareketler yatırım fonlarina mal toplama diye düşünüyorum Ulufa da da artışa bur dada artışa geçmeye başladılar onlar da her kes gibi bilancolara göre bir yılın hesabını yapiyolar,fonlar geçen sene güzel para kazandılar, yatırım tavsiyesi deildir..
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

6. Daralan kredibilite,sektorun onunu secimden sonra daha da acacaga benziyor,baskiya devam tahtada

7.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Daralan kredibilite,sektorun onunu secimden sonra daha da acacaga benziyor,baskiya devam tahtada
    Tahtacı dışardaki malı toplayamıyor..stratejisi bozuk. Adam niye zararına mal versin.baskıla baskıla al gülüm ver gülüm nereye kadar.eşek gibi çıkaracak sonra malı yukarıdan geri teslim alacak sonra yine sürecek...bizim tahtacı slk

Tebrik etmek lazım, gerçekten LİDFA artık sıktı.

Yatırımcıyı bu kadar örselemek artık keyifsiz olmaya başladı. Tabiki de her gün yükselmesini beklemiyoruz ancak sektörel olarak diğer firmalardan da çok uzak hareketler içerisinde.

Sanki başka potansiyeli olan hisse mi yok? Nedir yani bu kadar kasmanın amacı ne? Vericez verdikten sonrada harekete başlayacak onu da biliyoruz, hakikaten son demler artık yani...

Sayfa 424/425 İlkİlk ... 324374414422423424425 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •