Sayfa 111/913 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 881 - 888 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Biraz action gösterse artık. Neşemizi bulsak

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Vay be daha dün gibi..
    ALKA mı KUTPO mu alsam dediğimde kasım ayıydı. Alma 1.55 KUTPO 8.17 idi..

Bugün baktım da alma 5.25 hatta temettü felan 6 ları görmüş say
    Kutpo 6.17
    %20 zararla vedalaştı m kutpoyla.. Alma alaydim %400 kar edecekken..

Ne bu şimdi.. kısmet mi Allah ın takdiri mi
    Aptallık mi salaklik mı

3. Aslinda ciktigin hisseye donup bakmamak lazim. Ben de zamaninda 8.7 ortalama ile alip bir suru zararla cikmistim. Sonra 7nin altina dustu diye tekrar aldim dayanamayip.. durum ortada... bi daha cikabilirsem bu hisseyi kara listeme alacam.. bakalim, kismet...

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by javacialiusta Yazıyı Oku
    Aslinda ciktigin hisseye donup bakmamak lazim. Ben de zamaninda 8.7 ortalama ile alip bir suru zararla cikmistim. Sonra 7nin altina dustu diye tekrar aldim dayanamayip.. durum ortada... bi daha cikabilirsem bu hisseyi kara listeme alacam.. bakalim, kismet...

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben vedalaştım SODA ya geçtim.. kutpo bekleyeceğime SODA gibi sağlam düzgün düzenli temettü ve bedelsiz veren kağıdı bekleyeyim dedim en azından napacağı belli misal 30 mayısta %4 temettü verimi verdi temmuzda % 20 bedelsiz verecek..
    paylaştığım herşey kendi hayal ürünüm olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. KUTPO yatrımcısını 12 aylık ve 3 aylık bilançosu ile çok güzel ters köşe yaptı. Tahta sahibi de bunu çok güzel kullanıp borsa rekorlar kırarken hisseyi çok güzel aşağıya bastı. Dökülen döküldü. Kalanlar ise ciddi zarar ettiler. Önümüzde 6 aylık bilanço beklentisi kaldı. Şayet şirkette işler kötü gitmiyor ise ve 6 aylıklarda normal şartlar da satışlarının artış göstermesi ile iyi bir kar gelme olasılığı yüksek. Bunun kokusunu önceden alırlar ise borsa geride gelse bu hisseyi alıp yukarılara taşıyacaklardır. 6 aylık bilanço bu açıdan önemli. Bilançonun durumuna göre hisse yönünü tayin edecektir. Geriye sadece sabır kalıyor. ytd.

6. 12 aylık bilanço sonrası yabancı takası % 12,34 lere gerilerken, 3 aylık bilanço da çok daha aşağılara düşmemize rağmen yabancı takası yüzde 14,54 lerde duraksadı. Buradan yukarılara doğru yabancı takası artıkça hissenin yönü de artış gösterecektir.

7. Bende çok umutluydum ama bize trede yapmaktan başka çare bırakmadı sanki. Asla Y.T.D.
    https://i.hizliresim.com/pWv9vn.png
    Kazancınız bol Mutluluğunuz daim olsun.

8. Dolar bazlı kritik seviyede.

Sayfa 111/913 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •