Sayfa 131/913 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. İyi bilanço ile 2 ay içinde 10'lu fiyatlara getirirler hisseyi merak etmeyin. 21 Temmuz 2016 da 4 bin tl den 2 ay için de 9.570 lere getirdiler fiyatı. Bilanço güzel diye. Şimdi tersine oynuyorlar. Patron çakal orası kesin.

2. adam 5 lotla 5,77 den 5,79 yaptı )))))

3. hayır anlamadığım neyi bekliyor geçen sene bu zamanlar 4 milyon lot almıştı patron o zaman kağıt 4,25 ti üstüne karı açıkladı 9,57 ye gitti benim anlamadığım yabancıya satış falan mı olacak aradaki küçükleri ayıklamak için böyle şeyler yapıyor, yine söylüyorum maliyetim 4,26 1 sene daha beklerim bu ülkede ki ender neredeyse %100 sanayi üretimi yapan firmasın 1 yıldır işin ne dedşklerin sanayi üretimi olan fabrikaları çatır çatır çalışan bir şirketin ortağıyım diyorum

4. arkadaşlar çok yazıyorum biliyorum sizi de rahatsız etmek istemiyorum ama içimden bir ses banvit gibi olacak diyor. Yatırım teşviklerini aldın ar-gede çalışan hiç bir çalışanından devlet vergi almayacak, yakın zamanda sağlam bir teşvikte gelecek yine biliyorum. Fabrikan bone china için üretime başladı haziranda arap coğrafyasına domuz kemiğinden yapılmamış porselenleri pazarlayıp satacaksın neyi bekliyor neyi amaçlıyorsun.

5.  Alıntı Originally Posted by batırımcı Yazıyı Oku
    arkadaşlar çok yazıyorum biliyorum sizi de rahatsız etmek istemiyorum ama içimden bir ses banvit gibi olacak diyor. Yatırım teşviklerini aldın ar-gede çalışan hiç bir çalışanından devlet vergi almayacak, yakın zamanda sağlam bir teşvikte gelecek yine biliyorum. Fabrikan bone china için üretime başladı haziranda arap coğrafyasına domuz kemiğinden yapılmamış porselenleri pazarlayıp satacaksın neyi bekliyor neyi amaçlıyorsun.
    Bence çok yerinde yorumlar yapıyorsunuz. Bu kadar avantaj varken bu durumun açıklaması bilanço olamaz.

ytd değildir.

6. Yürü be KUTPO, bas basabildiğin kadar aşağıya. Kimseyi korkutamayacaksın. Tahtayı sarmış çakallar milleti
    korkutuyorar. Lotları arttırmaya devam edeceğim. Bakalım kim kazanacak sonuçta.ytd

7. Tahtanın altı boş. Amcam az lotlar ile basıyor. Boşluğu doldurana kadar verse de şu boşluk bir dolsun bakalım...

8. 4.95 gap var onu doldurmayı düşünüyorsa alıcı çok olur ordan

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 131/913 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •