Sayfa 268/913 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368768 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Sn Kokadu, İşlerin yoğunluğundan ve birsz da uzak kalmak için biraz mola verdim. Kutpo benim için bu fiyatları hak etmeyen ucuz bir hisse. Biraz daha bizi bekleteceğe benziyor. Kanımca 4. Ayın sonuna kadar buradayız. İnşallah sonu hayırlı olur .

2. Ukalalık yapmak değil niyetim, lakin şu an istesem bu kademeler ile tavana kadar kitlerim. Bunu niye yazdım. Petkimden açıkla iyi balık yakaladım 2 gündür. Burda kademeler boş. Boş kademelerde Alıp götürsem malı kafama yerim. Alışa para koymuyorlar satışa da lot.
    Sıkı takipçilerim asuzu dan bilir aynısını bana orda da yaptılar. Resmen kovaladılar beni.))) İnsanların teknik zannettiği))) borsacıların bildiği hususlar. Ne emmeye geliyorlar ne gömmeye. Satışa mal koymazlarsa mal gibi bekleriz. Bunun meali şu birinden biri nazlı. Biri fiyatı yukarı çek diyor diğeri de burdan mal koy diyor. Şu an tahta kısır döngüde, Özetle mal yok. Bekletiyorlar.
    Tecavüzcü coşkunun filmlerinde ki replik gibi, mal var mı mal abi şekli.
    Doluya koysam almıyor boşa koysam dolmuyor. Sahip kimse ya satışa lot koyun, ya da köyüme geri dönücem. Hee niye alıp götürmüyorum, dediğim gibi bu şirketin çılgın yüksek gelen yönetim ve pazarlama gideri var. Geçen sene 12 aylıkta efsane yönetim gideri açıklamıştı, ondan tıpam yemiyor yine tersoya yapıştırırlar diye .
    Neyi cezbediyor. Defter değeri 7 tl. Hissenin şu an en az 14 tl olması lazım, uçuk yönetim gideri gelmezse çılgın kar ve büyük bedelsiz bekliyorum, yere düşmüş 20 tl bangınot görüyorum. Lakin satışta lot yok(((((((
    Yatırım tavsiyesi değildir.

şekilsiniz ya

3. Kutpo ya sağlam girecek olurlar ise kısa sürede hissenin yukarı hareket yapma potansiyeli var. Mal toplu ve tahtacı istediği angelenin tepesine malı çakıyor. Düşük hacimler ile bunu rahatlıkla yapabiliyor. Gelecek iyi bir bilanço veya sermaye arttırmı haberi hisseyi hızlı bir şekilde sıçratabilir. YTD

4. Hehh böyle satışa lotları koyun yeter)))
    Tavan yaptırmanıza gerek yok, yeter ki malı ortaya çıkarın, başka ihsan istemez

şekilsiniz ya

5. Tavan yaptıracakları günlerde gelecek sabır.

6.  Alıntı Originally Posted by venedik Yazıyı Oku
    Tavan yaptıracakları günlerde gelecek sabır.
    Buradayız. Hiçbir sıkıntı yok.

7. KUTPO 2017 / 12 aylık konsolide bilanço gönderme son tarihi 12/03/2018... Geçen yıl vergi dairesine sunulan kar rakamı 14/02/2017 tarihinde gönderildi. 07/03/2017 tarihin de ise konsolide kar rakamı gönderilmişti..

Sayfa 268/913 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •