Sayfa 521/913 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Egser karını %52 artırmış, sektör olarak bir ona bakacağız herhalde.
    Umarım burda öyle güzel bir rakam çıkar ve hisse gereğini yapar.
    Seramik ve porselen farklı bence onlar inşaatcı porselenciler değil...

2. Nedir bu badem bıyıklılardan çektiğim..

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Egesr 19 milyon döviz artısına 9 milyon kur karı yazmış bizim 24 milyon döviz artımıza da en az 10 milyon artı yazabilir.. 40 milyon net karımız olması süpriz olmaz 9 aylıkta.. süprizi 50 milyon gelirse yaşarız.. Fk 4 lere düşer bu fiyattan .. Peki neden baskılı hisse tüm taş hisseleri doğal gaz zammını bahane ederek düştü çok ama çok abartıldı tabi ülke riski de eklenince speğe gün doğdu...
    Allah mahçup etmesin inşallah paydaşlara bol kazançlar

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Egesr 19 milyon döviz artısına 9 milyon kur karı yazmış bizim 24 milyon döviz artımıza da en az 10 milyon artı yazabilir.. 40 milyon net karımız olması süpriz olmaz 9 aylıkta.. süprizi 50 milyon gelirse yaşarız.. Fk 4 lere düşer bu fiyattan .. Peki neden baskılı hisse tüm taş hisseleri doğal gaz zammını bahane ederek düştü çok ama çok abartıldı tabi ülke riski de eklenince speğe gün doğdu...
    Allah mahçup etmesin inşallah paydaşlara bol kazançlar

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    geçen yılki 9 aylık karı 28 milyon du belirttiğniz gibi 50 civarı bir kar gelirse güzel olur YTD

5. Adam geçmiş yılı kârlarla dolar alsa 1 tabak satmasa bile 50 milyon kâr gelirdi. Ama sıkıntı .. amacı ne bilmiyorum.
    Ama zenginlerin bahçeleri fâkirlerin göz yaşlarıyla sulanır ...

6. Kasım ayındayızve hala temettü tarih yok, borç batağındaki Sngyo bile verdi, kasası dolu şirket vermemekte direniyor hala.
    Endeksdeki ralliye ayak uyduramamasının sebebi bilanço olabalir mi, bazı rakamları şişirip kötü bilanço gönderebilirler mi acaba.
    Valla bu temettü olayından sonra bu gürallara olan güvenim sıfırlandı, temettüyü almadan çıkmayacağım dediğim için bekliyorum zaten.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Kasım ayındayızve hala temettü tarih yok, borç batağındaki Sngyo bile verdi, kasası dolu şirket vermemekte direniyor hala.
    Endeksdeki ralliye ayak uyduramamasının sebebi bilanço olabalir mi, bazı rakamları şişirip kötü bilanço gönderebilirler mi acaba.
    Valla bu temettü olayından sonra bu gürallara olan güvenim sıfırlandı, temettüyü almadan çıkmayacağım dediğim için bekliyorum zaten.
    Borç batağındaki Golts da temettüsünü haftaya verme kararı almış.
    Gürallar, 8 aydır kullandığınız ve menfaat sağldaığınız o paradan size hayır gelmeyecek.
    Böyle paragöz bir şirket daha görmedim, son tarih 31 aralığı bekliyor herhalde, çünkü yatırımcı ilişkileri o tarihe kadar vermeme hakkımız var demişti.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Ben bedelsiz bekliyorum. Bilanço sonrası

Sayfa 521/913 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •