Sayfa 531/913 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. burdan sonra kim neyi yada nereyi bekliyor,artık dibi yok bunun şelale oldu, bir beklentide yok artık,elinde olan yeniden uzuncu oldu
    galiba......

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Geçmişte hep yazdım, bir patron eğerki 8 ay önce temettü kararı alıyorsa ve hala vermiyorsa o patrondan bir hayır beklemek zor.
    Ben şahsen kuruş bile olsa o temettüyü almadan çıkmam dedim, yani bir nevi gereksiz inatlaşmadan bekledim, yoksa kötü niyetli olduklarını çok önceden anlamıştım. Yatırımcı ilişkileri sorumlusu "efenim bizim senenin son gününe kadar vermeme hakkımız var deyince çakmıştım durumu. Helal etmiyorum ben.
    Bedelsiz verir heralde nakit çok kıymetli bu günlerde..

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Geçmişte hep yazdım, bir patron eğerki 8 ay önce temettü kararı alıyorsa ve hala vermiyorsa o patrondan bir hayır beklemek zor.
    Ben şahsen kuruş bile olsa o temettüyü almadan çıkmam dedim, yani bir nevi gereksiz inatlaşmadan bekledim, yoksa kötü niyetli olduklarını çok önceden anlamıştım. Yatırımcı ilişkileri sorumlusu "efenim bizim senenin son gününe kadar vermeme hakkımız var deyince çakmıştım durumu. Helal etmiyorum ben.
    Bedelsiz verir heralde nakit çok kıymetli şu günlerde

4.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Bedelsiz verir heralde nakit çok kıymetli şu günlerde

Şirketin İstanbul'daki yatırımcı ilişkileri sorumlusu ile görüştüm.Bugün böyle bir kar açıkladıktan sonra borsadaki fiyatı takip edip etmediklerini sordum.Takip ettiklerini ve hiçbir anlam veremediklerini söylediler.Kar payının yıl sonuna kadar dağıtılacağını belirtti ilgili kişi.Ayrıca onların yapılan bu spekülatif hareketlerden dolayı şikayet edemediklerini ama bizim SPK'ya şikayet edebileceğimizi söyledi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

5. Patron adam ise aksam iyi bir haber gonderir

6. Tüm zamanların dolar bazında en düşük fiyatı galiba.
    Çok yönlü sorunlar var, patronun değil ama birilerinin ortalığı karıştırdığını düşünüyorum.
    Ancak şirketin yatırımcı ortakları lehine hareket etmediği de açık.
    Yukarıda bir arkadaş yazmış, bilançoda gurup içi işlemleri ve diğer detayları iyi okumak lazım.
    Hissede olanlara sabır, satıp kurtulduğuma çok memnunum.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Hepimize geçmiş olsun zararımız büyük. Sizce patron ve spek in amacı ne 4 ve altına indirmeyi test edebilirlermi. 6 seviyelerine gelip kaçma fırsatını verirmi..saygılar

8.  Alıntı Originally Posted by Çeşme Yazıyı Oku
    Hepimize geçmiş olsun zararımız büyük. Sizce patron ve spek in amacı ne 4 ve altına indirmeyi test edebilirlermi. 6 seviyelerine gelip kaçma fırsatını verirmi..saygılar
    En son 4 lu fiyattan patron 1milyon lot almıştı Nafi güral

Sayfa 531/913 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •