Sayfa 591/913 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Adam kimseye ne teknik ne temel analiz yaptırmamakta inatçı. Buranın patronu benim diyor başkada bir şey demiyor. Verin diyor buradan malınızı ben alıp götüreyim yukarıdan çakayım . Bizde hep birlikte 🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿 Bunu diyoruz.

Erkan güral a yazın arkadaşlar twitter dan ben biraz önce yazdım.. Burda biz konuşuyoruz biz dinliyoruz.. Neden erkan bey o aktif de o yüzden ve ceo o.. Twitter a girip bakabilirsiniz biraz önce yazdım herkes görsün umursamaz davranamazlar

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

@erkangural Erkan bey şirketinizin hissesi haketmediği yerlerde ve bir kaç kişinin oyuncağı olmuş bu yıl portföyümdeki tek fiyasko hisse #kutpo sizi rahatsız etmiyor mu bu, geri alım gibi destek düşünürmüsünüz. İyi bir yönetici için hisse fiyatı sorumluluk alanındadır.

4.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    @erkangural Erkan bey şirketinizin hissesi haketmediği yerlerde ve bir kaç kişinin oyuncağı olmuş bu yıl portföyümdeki tek fiyasko hisse #kutpo sizi rahatsız etmiyor mu bu, geri alım gibi destek düşünürmüsünüz. İyi bir yönetici için hisse fiyatı sorumluluk alanındadır.

Cevap verir mi,yoksa burası borsa deyip geçermi?yada benmi alın dedim size diye düşünürmü?yoksa bir alım başlatır taaa 20 lere götürüp herkesin tuttuğunu alır,parasını öder mi?!...mi ler çoğalır durur...ytd...!!! Ama şunu bilin çok cimriler ve sabırlılar...

Bence şansımızı deneyelim ilgisiz kalamazlar herkes yazabilir.. Hatta yazın rica ediyorum rahatsız olsunlar hissenin fiyatından. Yoksa burda saydırmak çok manasız.

6.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Bence şansımızı deneyelim ilgisiz kalamazlar herkes yazabilir.. Hatta yazın rica ediyorum rahatsız olsunlar hissenin fiyatından. Yoksa burda saydırmak çok manasız.

Bence yapacağın en iyi şey,bu kadar parası olan birilerini adam yerine koymamak...ytd...!!!

7. Arkadaşlar bu vaziyetten sizce haberleri yok mu?
    Yapmayın kimi kime şikayet edelim?
    Bu hissede hep aynı numarayı cekiyorlar..endeks giderken baskı yapip ky psikolojisini bozuyorlar..boylece alabildiklerini alıyorlar...alamadigi çetin cevizlerin malini da milyonluk islem hacmiyle testere yapıp aşağı yukarı yaparken trende yapacak derken alıyor
    Sürekli yazdım twitter isteklerinize kulak verecek kadar adam olsalar Kurumsalliklari Kutahya dışına çıkardı.KY dan nasil para yolcam diyen comlekci bunlar..Kutahya daki mahalle comlekcisi olarak da kalacaklar

Şikayet değil iki laf sokun kibarca yada samimiyetle durumunuzu anlatın ... kaşıntı yapsa yeter onlar için itibar önemli .. Herkes görüyor orda yazanı 3 5 kişi yazsa noluyoruz derler ben bu konuda 1 kaç tecrübe yaşadım kendimizi hafife almayalım burda sızlanmak yerine adama direk ulaşabilirsiniz böyle bir fırsat twitter

Sayfa 591/913 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •