Sayfa 784/913 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Alemin kralı geliyor, geliyor , geliyor. 😂😂😂

2. Venedik bey keyfiniz yerine bakıyorum, maaşallah :—)

3.  Alıntı Originally Posted by Abrakadabra Yazıyı Oku
    Venedik bey keyfiniz yerine bakıyorum, maaşallah :—)
    Sn Abrakadabra, tekkeyi bekledik çorbasını içiyoruz az az. :-)...

4. Sizin kadar olmasada ben de hatırı sayılır bir süredir hissedeyim. Umarım beklentilerimiz realize olurda beklediğimize iyice değer.

5. Kütahya Porselen, en büyük üretici Çin’e ihracata başladı-Dünya03/12/2019 08:56:04
    Kütahya Porselen, dünyanın en büyük porsolen üreticilerinden olan
    Çin’e katma değeri yüksek porsolen ihracat yapmaya başladı.
    Dünya'dan Leyla İlhan'ın haberine göre, Kütahya Porselen, geliştirdiği yeni koleksiyonlarından olan “Ayla” ve “Aura”nın ‘‘Design
    Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri’’nden ödülle dönmesi nedeniyle yapılan toplantıda konuşan Kütahya Porselen İcra Kurulu Üyesi Müzeyyen
    Şirin, firma olarak 52 ülkeye ihracat yaptıklarını bu ülkeler arasında
    Çin’inde yer aldığını aktararak, “Çin son yılarda artan gelir seviyesi nedeniyle iç pazara döndü. Bizde artık Çin’e katma değerli porselen ihracat etmeye başladık” dedi. Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı
    Sema Güral Sürmeli ise 2020’de ihracatta katma değerli ürünlerin payını yükselteceklerini belirterek, “2019 yılında yaptığımız yüzde 45 ihracatın içindeki yüzde 20’lik dilimini katma değerli ürünler oluşturdu. 2020 yılında ise payını yüzde 30 seviyesine çıkarmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

6. Bu habere kesıcıye gırmelıydı😂

7. Haberler yağmur gibi akıyor lakin hissede tık yok. Unbelivibıl
    Şu an 8 in üstüne atmalıydı
    Nano teknoloji, ingilizler üretim partneri olmak istiyor, çine bile porselen satmış bi şirket, var da var , Turizm uçmuş oteller tabak fincan alma peşinde, ülkecek hepimiz gurme olmuşuz, herkes gastronomi ile yatıp kalkıyor, Expo 2020 derken bu kağıt hala 6 lı fiyatlarda deli ediyo...
    Hiç değilse defter değerine 9 tl ye gel be adam
    2 masa 1 kasa, 3 çalışanı olan şirket hissesi 1.65 den 16 ya gitmiş bu ihracat yapıyorum desin çine mal veriyorum desin nano teknoloji desin yapay zeka desin ingilizler peşimizde desin ihracat desin büyüme desin yatırım desin arge desin, desin de desin
    5 yıldır 10 ile 4 tl arası gezinsin.
    Bu istanbul bi bize mi kötü beee...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Şirket yönetim süreçleri hep ayni son on yıldır. Malesef hiç bir şeyden ders çıkarılmıyor.
    Her olumlu haberi veriş şekli, kullandıkları yöntem bir tuhaf. Açık açık söyleselerde ne yapmak istediklerini ona göre yorum yapsak. Borsada kağıdının değerli olması neden ısrarla engellenmeye çalışılıyor. Beceriksizlik desem diğer_bilançoda yaptıklarını görünce değil diyorum.

GT-I9300 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 784/913 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •