Sayfa 91/913 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 7299 madde; 721 - 728 arası.

Konu: KUTPO - Kütahya Porselen

1. Bence aşşağı salsın ne kadar çok salarsa o kadar iyi ama hisseye tüm parası. İle girenler için kötü tabi. Bir kaç hafta can sıkıcı opacak buralar. Sonra herkes alışıe zaten. Dökülenleri toplasa yeter...

F1453 plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. kagıdın bilançocu, gelir tablosu mali verileri ne ise onları yazdım, kötü ise kötüdür bunu ben veya bir başkası iyileştiremeyiz, gelir tablosu tarafı geçtiğimiz yılın ilk 3 ayına göre berbat, ama bilançosu TAŞ GİBİ diye de belirttim, de hakikaten bu forumda bilgi paylaşmak o kadar zor ki arkadaşlar. bırakın bir teşekkürü, böyle cıkıyor bir arkadaş işte bilançodan falan da anlamazsın eyvallah da yani senin elinde bu kagıt var diye şimdi pembe tablo çizmek için de sana satış rakamlarını satışlarım maliyetini ben mi makyajlayıp burda allıyım pullıyım anlamıyorum ki, o kadar mantıktan akıldan yoksun işler yani.neyse, müsadenizle ve son kez hepinize bol kazançlar diliyorum..

3. bu kağıt için 6.04 ve 5.20 benim için anlamlıdır teknikle uğraşıyorsan 5,20 yle ne demek istediğimi anlarsın ve bende tam tersini iyapacağım oraya gelirse 5.20 sağlam alacağım eski yazılarıma bakarsan bilanç iyi gelirse satacağım demişim bilançodan önce ama bilanço kötü gelirse sasa ve erboslarımda dahil olmak üzere ful portfoyümü boşaltır buna kafa göz dalarım bakalım o vakit kim kazançlı çıkacak
    ytd deli saçmasıdır

4.  Alıntı Originally Posted by teft34 Yazıyı Oku
    kagıdın bilançocu, gelir tablosu mali verileri ne ise onları yazdım, kötü ise kötüdür bunu ben veya bir başkası iyileştiremeyiz, gelir tablosu tarafı geçtiğimiz yılın ilk 3 ayına göre berbat, ama bilançosu TAŞ GİBİ diye de belirttim, de hakikaten bu forumda bilgi paylaşmak o kadar zor ki arkadaşlar. bırakın bir teşekkürü, böyle cıkıyor bir arkadaş işte bilançodan falan da anlamazsın eyvallah da yani senin elinde bu kagıt var diye şimdi pembe tablo çizmek için de sana satış rakamlarını satışlarım maliyetini ben mi makyajlayıp burda allıyım pullıyım anlamıyorum ki, o kadar mantıktan akıldan yoksun işler yani.neyse, müsadenizle ve son kez hepinize bol kazançlar diliyorum..
    sorun bunu şimdi çıkıp dile getirmen bilançodan sonraki gün dile getirmemen ve kağıdın bana göre yüzde 15 aşağı payı vr zaten dediğim rakamı kırarsada tası tarağı topla kaç
    ytd deli saçmasıdır

8.  Alıntı Originally Posted by emre Yazıyı Oku
    Sayın teft parayı vadeli sepet de değerlendirdikleri bilançonun ne tarafında belirtilmektedir.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Emre bey, bilanço dipnotlarında 6 nolu dip not : NAKİT VE NAKİT BENZERLERİ başlığında..

Sayfa 91/913 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •