Sayfa 70/183 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon
Arama sonucu : 1461 madde; 553 - 560 arası.

Konu: KRTEK - Karsu Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by agent Yazıyı Oku
    Ben 2 TL den satmıştım takribi üç ay önce... Sürekli işlem görecek diye accık aldım hedefim 3 TL... Olur olmaz bilmem ama büyüklerimizin bir lafı var giderse Ekime gitmezse......

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gedik ve invest tavani bozmus metro tek kalem alima devam ediyor bu habere yazik ettiler ytd

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Anlamsiz satis baskisi yaptilar bugun tahtaya bu haberle hisseye goturmuyeceksinizde ne zaman götüreceksiniz

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. SPK muhtemelen yarın duyurusunu yapar... Artık grup geçişimi olur yoksa C grubunda kalıp tüm seans işlem mi görür bilemiyorum... Bir yerde okumuştum SPK duyurularını haftanın iki günü Salı ve Cuma yapıyor... Yanılıyor olabilirimde...

Alıntı Originally Posted by agent Yazıyı Oku
    SPK muhtemelen yarın duyurusunu yapar... Artık grup geçişimi olur yoksa C grubunda kalıp tüm seans işlem mi görür bilemiyorum... Bir yerde okumuştum SPK duyurularını haftanın iki günü Salı ve Cuma yapıyor... Yanılıyor olabilirimde...

C grubunda kalmasini gerektirecek bir durum yok sn.agent,dolasimdaki lotlarin 6 aylik a.o toplam degeri,alt sinir olan 10 milyon TL nin cok cok uzerinde,sali gunu b grubu olarak surekli islem gorur hale gelecek...Ilaveten grup duyurularini SPK degil,bist yapiyor,aciklandiginda kap`ta gorebilirsiniz...

5. https://t.me/****chat/AAAAAEGjsl15ThXdM7J-PQ. Buda gurubun sessiz linki.Lutfen girip okuyun.Hisselerinize sahip cıkın satmayın.öncelikle cihazınıza telegram kurun daha sonra bu linklere tıklayın.

6. https://t.me/****chat/DPLs8EOgQDPHJKG00-GfWw. Cihazınıza tlf veya pc ye telegram chat programını kurun.sonra bu linge tıklayın.krtek hissesiniz varsa muhakkak bu lunke tiklayin.1400 kisilik gurubumuz var.krtek hissesi almaya basladik.

7.  Alıntı Originally Posted by pascha Yazıyı Oku
    C grubunda kalmasini gerektirecek bir durum yok sn.agent,dolasimdaki lotlarin 6 aylik a.o toplam degeri,alt sinir olan 10 milyon TL nin cok cok uzerinde,sali gunu b grubu olarak surekli islem gorur hale gelecek...Ilaveten grup duyurularini SPK degil,bist yapiyor,aciklandiginda kap`ta gorebilirsiniz...
    Teşekkür ederim bilgileriniz için... Yalnız C grubunda olupta tam seans işlem gören hisseler var mesela DIRIT, KAPLM bunlara istinaden söylemiştim... Bildiğimden değil

8. E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 70/183 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •