Sayfa 386/1032 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486886 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: HALK Cafe - I

haklisin. ama atlatacak.
    paranin oldugu yerde hersey mumkun. biz arkada donen dolaplari bilemeyiz. o yuzden 3-5 sirkete yatirim yaparak kotu performans gosterenlerden etkilenmeyi en aza indiriyoruz. sen de bu sene birsey beklemiyorum yazmistin. demek ki bekleyecek guctesin. islem yaparak en azindan biraz nemalan.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yalnız kuzu halkınkini iyi tutturdu
    4'ten almayi beklemiyor muydu kuzu?
    fosil

3.  Alıntı Originally Posted by blu Yazıyı Oku
    yetkisizin aklinda yanlis kalmis iste. kuveyt olacak katar yerin.
    anladim. gecmis olsun. ama 2.5 milyon zarari olan gunes acana kadar bekleyecek guctedir. her girenin zarari var. bataklik iste. sadece bunda degil, butun bankalar gocurdu.
    Genelkurmay'ın nizamiyesinde nöbet tutan er devletin sırlarını biliyor olmaz...Ne dediğimi ne yazdığımı gayet iyi biliyorum...Delil melil...Çocukça şeyler...

Müzayedede alınan tablonun devredildiği 4 ncü kişiden bahsediyorum...Sen nerden biliyorsun sorusu sorulmaz buna...

Nokta...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

4. Kaldı ki, an itibariyle hisselerin kimde olduğunun bizim gibi sıradan yatırımcılar için bir anlam ve önemi yok...Bir arkadaşın "Katar TR'yi kurtaracak" edasıyla yazdığı mesaj üzerine yazdım bu ve diğer bazı hususları...Kuzu'nun tespitine de katılıyorum...Ele geçirme harekâtı gibi bir şeyler de olabilir...İllaki çıkar ortaya, bu piyasada hiç bir şey gizli kalmaz...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

5. İyi tatiller trendciğim...Seni ve o engin bilgilerini özleyeceğiz...Bu sene 16 dönüm ceviz ektim, etrafını çevirmesi, gübrelemesi (solucan gübresi kullandım, tamamen organik) sulaması derken güzel vakit geçirdim...Yamaç paraşütü ölçümlerine devam ediyoruz, umarım uygun bir dönemde uygun hava koşullarını sağlar ve otelimizi açarız...Haftaya Kumburgaz Jandarma Kampım başlıyor...Alacart restoranda Marmara manzaralı 10 gün...O kadar çağırdım bi gelmedin yaw...Dönünce alo de...

İşbu başlık en azından benim açımdan misyonunu tamamlamış oldu böylece...Tüm katılımcılara bol kazançlar diliyorum...

6. Yonetim mesajimizi silmis ben de tonunu dusurerek tekrar yazayim: Katarin Turkiyedeki -stratejik- (yani kardan vs ziyade hukumeti destekleme onceliginde) yatirimlari sanildiginin cok cok altinda. Ornegin BEIN Digiturku aldi cunku cok mantikli bir yatirimdi mal TMSFye devrolmustu tabelasi fiyatina gelmisti onlar da zaten islerini diversify etmek istiyorlardi cuk oturdu... Ya da QNB Finansbanki aldi paralar Yunanlilara gitti Turkiyede is yapip dunya kar ediyorlar vs vs.. Oyle subvanse edeyim destek cikayim tarsi seyler cok az: Ornegin az kisi bilir belki ama Turkuvaz Medyanin bir grubu Katarlilarindi (benim eski calistigim sirket bunyesinde) ama bunlar coktan elden cikarildi...

Tam tersi Katarlilar bu tarz stratejik el atmalari ozellikle Ingiltereye yapiyorlar: Ornegin Standart Chartered Banki batmaktan kurtaran net Katarlilardir (hatta eski SC CEOsu hapse bile girebilir bu yuzden).. Su Ambargo krizi de Katarin Trumpun damadi Kushnere -kredi- vermeyi reddetmesinden sonra cikti deniyor - bu da cozulecek gibi cunku daha gecen hafta Katar New Yorktaki (iddialara gore Kushnerin babasina ait olan) unlu Park Oteli satin aldi...

Velhasil Katarlilar Turkleri cok seviyorlar (ozellikle Ambargodan sonra) ama gelelim koru korune basalim paralari durumu yok.. Bildigin kar edecekleri yatirimlar yapiyorlar...

Dedigim gibi benim Halkbank illetine bulasmamin sebeplerinden biri de budur - hatta bana Ooredoo da Turk Telekomu aldi is bitti imzalar atildi dediler - dedim yemezler ben o islere bulasmam artik..

7. düşüş bitti mi yani nereye gidiyorsunuz pazarlamacı arkadaşlar pardon teknik taktikci, fk şu kadar ucuz, dd bu kadar ucuz sermayesi şu kadar ucuz cu arkadaşlar

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by slmn Yazıyı Oku
    düşüş bitti mi yani nereye gidiyorsunuz pazarlamacı arkadaşlar pardon teknik taktikci, fk şu kadar ucuz, dd bu kadar ucuz sermayesi şu kadar ucuz cu arkadaşlar

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ahahahah ben de killanmadim degil simdi ha

Sayfa 386/1032 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •