Sayfa 608/1032 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bu i..ne mi kendiliginden topikten gidecekti?

Bu ne la??? Nooluyo la grubu psikopat basmis

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Iptal degil Drexty. "Ekonomik devam edilsin, fikir alinmasin" diyor Cumhurbaskanimiz. Tabanina gore birseyler soylemis.
    Walla ben de oyle anladim ama bugunku haberler McKinsey komple iptal seklinde... Yani fikri danismanlik degil ama bagimsiz denetim hizmeti alinabilridi..

Her halukarda Damatin karizmasinin cizilmesi ve ekonomideki cok basliligin gorulmesi acisindan cok kotu oldu bu...

3.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Bırakın papazı gece yarısı haftaya piyasa şenlensin... adam 2 yılda müslüman olmuştur zaten çokta şey etmeyin...
    Papazi mahkeme birkmaz ona gore pozisyon almak lazim.. AYM itirazi daha muspet ama ondan da birsey cikmaz diyorlar...

Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    Walla ben de oyle anladim ama bugunku haberler McKinsey komple iptal seklinde... Yani fikri danismanlik degil ama bagimsiz denetim hizmeti alinabilridi..

Her halukarda Damatin karizmasinin cizilmesi ve ekonomideki cok basliligin gorulmesi acisindan cok kotu oldu bu...
    Hangi haber?

Ben en son bunu izlemistim: https://www.sabah.com.tr/webtv/turki...-noktayi-koydu

Orda senin dedigin gibi anladim.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Hangi haber?

Ben en son bunu izlemistim: https://www.sabah.com.tr/webtv/turki...-noktayi-koydu

Orda senin dedigin gibi anladim.
    Dostum Hurriyet vs ve Twitterda pek cok gazeteci McKinsey bitti gitti diyor... Berat kardes aciklama yapar sanirim.. Ama dedigim acilardan tam rezalet malesef Allahtan piyasa kapaliyken yumurtladi bunu Reis..

6. Bugün önemli açıklamalar yapacakmış sayın CB... bakalım payımıza ne düşecek

7.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Bugün önemli açıklamalar yapacakmış sayın CB... bakalım payımıza ne düşecek
    1 yıldır payımıza düşen ne ise yine o

yani3+1

8.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    1 yıldır payımıza düşen ne ise yine o

yani3+1
    Aynı şeyi düşünüyoruz sen yazıya dökmüşsün 1/3

Sayfa 608/1032 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları