Sayfa 615/1032 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Etrafımda halkb taşıyan hissedaşlar var 3-5 kişi, herkesin ortak söylemi 8 olsada çaksak çıksak... bence asıl hareket 8.0 8.50 arası olur olacaksa. Oradan milleti döker devam eder by lar

6.66'dan sonar 6.698 de %6.66 artisa denk geldigi icin kastiriyor biraz gibi.

Bakalim bu hareket de sahte midir, degil midir. Cok gostere gostere oldu.

Pilavli da sevinmistir 783. deneyisinde tutturunca.

4. sanirim zurna 7.2de zirtlayacak aşşagı yada yukari 😊 yasayip gorcez bakalim...

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sürecin sağlıklı işlemesi için yatırım, üretim, ticaret, istihdam ve varlık değerlerinin korunmasının önemine işaret eden TBB, bankalara, 15 milyon TL’nin altında olan (gayri nakdi riskleriyle birlikte 25 milyon TL) ve vadesi 30 Nisan 2019’dan önce dolan borçların yeniden yapılandırılmasını tavsiye etti. Ertelenecek kredilerin geri ödemesinin altı aya kadar ana para ödemesiz 24 ay olması gerektiği kaydeldi.
    .
    Tarihe bakın.. Yerel seçimden önce arıza çıkmasın sonrasına sallayın da gerisine sonra bakarız demişler sanki.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    6.66'dan sonar 6.698 de %6.66 artisa denk geldigi icin kastiriyor biraz gibi.
    Bakalim bu hareket de sahte midir, degil midir. Cok gostere gostere oldu.
    Pilavli da sevinmistir 783. deneyisinde tutturunca.
    Geçen hafta ne güzel giderken ne oldu da gerisin geri 5.86'ya düştü, sonra ne oldu da aynı hızla hepsini geri alıp eski yerine geldi, hiç bir açıklaması yok. Tüm bankalar için geçerli. Şiddetli bir silkeleme yapıldı bankalarda.
    Ben papaz hareketini cumaya doğru bekliyordum erken başladı aslında.
    Her düşüşünde bu dip olabilir diye son bir kez alıyorum ve her seferinde hayal kırıklığına uğruyorum, elimde lotlar biriktikçe birikiyor. Bu sefer de düşünce hiç alasım yoktu, insanın da bir hayal kırıklığına uğrama sınırı var, yine de kendime zorla aldırdım biraz daha.
    Hisse çok inatçı çıktı ama ben de aynı inadı sürdürüyorum çünkü emin olduğum tek şey eninde sonunda bu dip işi bitecek, ben de o zaman hazırlıklı olacağım, yoksa o kadar bekleme ve emeğim boşa gider.

Bu arada bankaların orta-uzun vade beklentisi iyi değil, hükümet faiz-enflasyon-kur konularını kontrol altına alabilmek için bankalara-şirketlere herkese baskı kuruyor. Bu genel çerçeveyi unutmayalım, iki gün yükseldik diye borsa yorumlarında galeyana gelmeye başlamış millet, 120 binleri falan konuşuyorlar hemen.

Bu arada çok kısa vadeli bir analiz ve tahmin de yapayım:
    Halkbank 5.86dan 6.73'e %14.8 oranında nefessiz yükseldi. Daha önceki bu şekilde aralıksız yükselişleri iyi tetkik ettim, en az %3'lük minik de olsa bir düzeltme yapmadan yükseliş %17 oranını çok nadiren geçiyor, yani mevcut halde 6.53 görülecek diyorum, tepe daha yukarı taşınırsa bu da yükselir. Burdan bir çorba parası çıkarabilmek için 6.65'ten birazcık sattım, az altından yerine koymaya çalışacağım yarın, bakalım.

6. işlem hacmi çok yüksek olmuş, geçen ay bu zamanlar hissenin hacmi de hareketliliği de diplerdeydi, yakında hareketlenir çok yattı diye yorum yapıyorduk, zamanı gelmiş başladı sarhoş hareketlerine.
    kalıcı olarak 7-7.5 üzerine atarsa gerçekten çok rahatlayacağım, önemli bir toparlanma sinyali olacak.

7. 8,5 tl yi görsün küçük yatırımcı kalmaz bu hissede.öyle bıktırtı ki lanet olsun dedirtti.

8. Bu hissenin adam olması için 200 günlük ortalamanın kırılması gerekir!

Sayfa 615/1032 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •