Sayfa 693/1032 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 5,537 - 5,544 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Alıntı Originally Posted by MrSun Yazıyı Oku
    Sn 666
    Bankacılık endeksi sanki ikili dip istiyor, umarım olmaz...
    Bizim paçoz kaç görür bilmiyorum...
    Anladim. Yok ben o eski seviyeleri hic tahmin etmiyorum ama bugun sozcudeki yazi hem HA'nin gelmeyecegine hem de yine bizim OFAC hikayesinin uzayacagina isaret etti.

Alıntı Originally Posted by fdogan3438 Yazıyı Oku
    Endeks 84.xxx gelirse şayet halkb 5,50 civarlarına yine gelir bence, düşerken en önde maşallahı var
    O seviyeler yok arkadasim. Oralari korkunun zirve yaptigi yerlerdi.

(Bu dedigimin aynisini davanin basladigi gun 9.20 icin de dusunmus ve demistim, hatirlatayim!)

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    O seviyeler yok arkadasim. Oralari korkunun zirve yaptigi yerlerdi.

(Bu dedigimin aynisini davanin basladigi gun 9.20 icin de dusunmus ve demistim, hatirlatayim!)

umarım olmaz.

Bu arada boşuna teknik çizgiler çekmeyin bu hisse yükselmek için benim satmamı bekliyor. Yani ben thy ile 9 da vedalaştım durumu malum, soda ile 6 da vedalaştım 8 gördü

Satarsam yazarım buraya long poz açın o zaman

4. Borsada ilginçlik görmek isteyen ISKUR, ISATR, ISBTR grafiklerine bakabilir.
    ISC'nin nesi eksik başı mı kel onu bilmiyorum ama.

@pilavli
    Onlar toplu mallar. 700 lot var piyasada bir tanesinde. Ben 1 hafta aktif fiyata alim koymustum, gelmemisti 1 lot bile vaktinde.
    Isc'ye destek benim de boynumum borcu.

@fdogan
    8 civarinda maliyet yaptigina gore yenisin, o kadar cefasini cekmemissin. Bu hisse milletin anasini aglatti ta ne zamandir. Halka arzdan alanlara bak istersen dolar bazli nerelere geldi. Devlet bir guzel duzmus yatirimciyi.

6.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Borsada ilginçlik görmek isteyen ISKUR, ISATR, ISBTR grafiklerine bakabilir.
    ISC'nin nesi eksik başı mı kel onu bilmiyorum ama.
    Borsa Kodu - Fiili Dolaşımdaki Pay Tutarı (lot) - Fiili Dolaşımdaki Pay Oranı

ISATR - 240 lot - %24

ISKUR - 708 lot - % 28,8

ISBTR - 7.474 lot - %25,77

ISCTR - 1.390.585.069 lot - %30,9

ISATR ISKUR ISBTR'un durumu ortada, tedavüldeki lotlara bakıp nasıl bir tahta olduklarını anlayın, ISCTR hariç diğer 3 tahta tamamen spekülatiftir ve onlardan her türlü afaki hareket beklenebilir. Mesela ISKUR'un normal şartlarda ortalama günlük işlem hacmi sadece 2 lottur.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

7. Th reis de bezdi artık halkdan,ara ara ugrayıp kacıyo

Alıntı Originally Posted by serkan_tgs Yazıyı Oku
    Th reis de bezdi artık halkdan,ara ara ugrayıp kacıyo
    Fener'den sonra bakmiyor buraya artik

Sayfa 693/1032 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz