Sayfa 785/1032 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    ....BİR TÜRK OLARAK ..................ben faizden korkup borsaya girmişim.... bak Trendhound milyonlar kaybetmiş..
    a) Lütfen Türk olmayanları hakir görme, onlara yukarıdan bakma. Tamamen önyargılı davranarak benim gibi sizden olmayanları kafadan vatan düşmanlığıyla suçlamaya meyillisin.

b) Trendhound'un bir şey kaybettiği filan yok. Pozisyonun açılalı daha 1 yıl olmadı. Bu işler sabır ister. Ne zaman pozisyon kapatılırsa işte o zaman kâr/zarar hesabı yapılır. Pozisyonum aynen devam ediyor, ne arttırdım ne de eksilttim, sizler gibi al-satçı değilim. Hem Müslümansın hem de şakır şakır yalan konuşuyorsun. Bunun hesabını nerede vereceksin sorabilir miyim, bu dünyada mı yoksa öteki dünyada mı, kafirin önde gideni olduğum için aydınlatılmak istiyorum. Curiosity killed the cat, merak işte.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

2. Bugün çıktığı yerde tutunarak beni de şaşırttı.
    Alsat işlemlerimi durduracağım, terste kalacakmışım gibi geliyor, biraz ellemeden takip etmek en iyisi, dengelensin biraz..

3.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Bugün çıktığı yerde tutunarak beni de şaşırttı.
    Alsat işlemlerimi durduracağım, terste kalacakmışım gibi geliyor, biraz ellemeden takip etmek en iyisi, dengelensin biraz..
    Doğru diyorsun teknik analistler düşeni kırdı diyorlar bugün 7 düvel birleşti sattı yinede yıkamadılar.Rüzgarı arkasına aldı küheylan.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4. Bundan sonra hiç umulmadık zamanlarda hiç beklenmedik türden hareketlere şahit olacağız. Al-satçılara, günlükçülere, kredili işlem yapanlara ve açıkçılara kolay gelsin. Onlarla empati yapmaya devam edeceğim, arkalarındayım.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

5.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Bundan sonra hiç umulmadık zamanlarda hiç beklenmedik hareketlere şahit olacağız. Al-satçılara, günlükçülere, kredili işlem yapanlara ve açıkçılara kolay gelsin. Onlarla empati yapmaya devam edeceğim, arkalarındayım.
    Eskiden önlerindeydin demek arkalarına geçtin.Hakkaten Al-satçılara, günlükçülere, kredili işlem yapanlara ve açıkçılara kolay gelsin.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

6. Bankalar orta vadeli yükseliş trendine girdiler bence. Halkbank bu süreci cezasız atlatabilirse diğer bankalarla birlikte yükselir. Tek sorun s400 kalacak. 2019 da bakalım neler olacak. Benim planım bu yönde. Yatırımlarımı bu plana göre dizayn edeceğim. Zaman zaman nakite geçip fırsatları değerlendirmeyi düşünüyorum.

7. Bu arada bu amarika da islem gören halk ne ayak cuma yüzde 17 primli bu gün yüzde 8 primli tc ile hiç alakasi yok

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    b) Trendhound'un bir şey kaybettiği filan yok. Pozisyonun açılalı daha 1 yıl olmadı. Bu işler sabır ister. Ne zaman pozisyon kapatılırsa işte o zaman kâr/zarar hesabı yapılır. Pozisyonum aynen devam ediyor, ne arttırdım ne de eksilttim, sizler gibi al-satçı değilim. Hem Müslümansın hem de şakır şakır yalan konuşuyorsun. Bunun hesabını nerede vereceksin sorabilir miyim, bu dünyada mı yoksa öteki dünyada mı, kafirin önde gideni olduğum için aydınlatılmak istiyorum. Curiosity killed the cat, merak işte.
    Kaybettigin birsey olmadigini dusunuyorsan:

1) Hayal aleminde yasiyorsun
    2) Elinde hisse yok
    3) 500 yasina kadar yasiyorsun

Bunun baska izahi yok TREND. Bu hisseye 10+'tan giren herkesin pozisyonlari yandi. Nereden satarsan sat farketmez.

Sayfa 785/1032 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •