Sayfa 46/1032 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 361 - 368 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Komutan, hisseye zaman tanımak lazım, sabırlı olmak lazım, bak İstanbul veya Roma kaç yılda fethedildi? Arzular ve beklentiler borsada hemen gerçekleşmez, her şeyin bir doğal süreci vardır. Senin Yüce Rabbin Allah bile evreni 7 günde yaratmadı mı? Neden acaba saniyenin bilmem kaçta bir bir zamanda yaratmadı da 7 günde yarattı? Acaba gücü mü yetmedi? Sabır, disiplin ve strateji; işte altın kural bu. Bak, sen al-sat yapa yapa maliyetini 12 den 14.20 ye çıkartmadın mı? Hala ders almamış gibi konuşuyorsun maalesef.
    Ben dersimi aldım, aldığım ders kumardan uzak duracaksın asla bulaşmayacaksın, biz geldik tamda hilenin, türlü türlü dolabın serbest olduğu kumara bulaştık, diğer bir konu senin 10,22 den milyon lot aldığına ve milyon dolarlarla ifade ettiğin mal varlığının olduğuna da zerre kadar inanmıyorum.
    MÜMİN, BİR SEFER ISIRILDIĞI DELİKTEN BİR DAHA ISIRILMAZ

Alıntı Originally Posted by Serdars Yazıyı Oku
    Ben dersimi aldım, aldığım ders kumardan uzak duracaksın asla bulaşmayacaksın, biz geldik tamda hilenin, türlü türlü dolabın serbest olduğu kumara bulaştık, diğer bir konu senin 10,22 den milyon lot aldığına ve milyon dolarlarla ifade ettiğin mal varlığının olduğuna da zerre kadar inanmıyorum.
    Uýyy çok sert, Ivana sert!
    Masalcı dedeyi kıracaksın...

3.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Uýyy çok sert, Ivana sert!
    Masalcı dedeyi kıracaksın...
    Düşüncelerimi gizleyecek halim yok, ne düşünüyorsam açık yazarım.
    MÜMİN, BİR SEFER ISIRILDIĞI DELİKTEN BİR DAHA ISIRILMAZ

4.  Alıntı Originally Posted by Serdars Yazıyı Oku
    Biraz nezaket .. Hatta daha fazla nezaket..Bu sayfa TH takipçileri için, kendine bir iyilik et ve sayfaya girme, kendini sıkıntıdan kurtar ..

5.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Bugün kedi kaymak yemedi. Yalnız tahtada satış baskısı ciddiyetini kaybetti gibi duruyor. 8.23 deki dib seviyesinden 9.47'ye kadar %15'lik bir tepki yaşadık son günlerde ve şimdilik 9.20'ye demir attık.
    hocam harun kahraman da girmiş bugün hisseye, 5 aydır city deutsche hscb 100 milyon lot verdi, sizde güzel çalıştınız burda bu 5 ayda hakkınız yenmemeli, şimdi harun ile ikinci bir 100 milyon çıkışın hazırlığı olabilir mi acaba

ben öyle sanıyorum ki bu piyasaya 100 ML lot daha yedirip hisse gerçek dibini bulacak ve o dipten girebilme fırsatı bulanlar iyi kazanacak, tabi banka batirilmasa, bankanın sorunu ambargo delmek değil, bankasya nın intikamı, bana göre
    ytd. değildir

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Ayan Yazıyı Oku
    Bu gibi gerekçelerle Halk bankasında ki portföyümü Yapı Krediye geçiş yaptım. Halk Bankasındaki son 2 günlük yükselişi fırsat gördüm. Kendimi daha rahat hissettim.
    Bence cok mantikli bir secim yaptiginiz sn. Ayan. Alip yatiyor olsaydim, muhtemelen ben de ayni sekilde hareket ederdim. En azindan portoyun yarisini oraya gecirirdim.

Alıntı Originally Posted by Serdars Yazıyı Oku
    Ben dersimi aldım, aldığım ders kumardan uzak duracaksın asla bulaşmayacaksın, biz geldik tamda hilenin, türlü türlü dolabın serbest olduğu kumara bulaştık,
    Sn. Serdars, TH ile olan sahsi problemlerini lutfen buraya tasima. Kendisine ozelden at. Bunlarla ugrasmayalim diye buraya gecmek zorunda kaldik.

Kumarlik bir olay yok ortada. Borsada bilincli yatirimci vardir. Arastirir, kendini gelistirir, inceler, karar verir. Senin kumar olarak gordugun, risklerin ne oldugunu tartmadan bankaya bulasmandir.

Adamin teki 3 senedir hissenin birinde her allahin gunu aglayip duruyor. Hisseye, patronuna, insanlara, SPK'ya hakaret ediyor. Her allahin gunu.

Tahta 3 kere devre kesici yemis 1 ay icinde... Hala "Dusunce devre kesici calismaz, yukselince devre kesici koyuyorlar, lanet olsun SPK'ya".

Bilmemekte sorun yok. Ama devre kesicinin otomatik olarak calistigini 3 senede hala ogrenmemis. Yani kendini gelistirme namina hicbir caba yok.

Olur, size para kazandirirlar burada.

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Cüzi bir miktarı bunlar tarafından yapılmış olabilir ancak son 8 aydır süregelen sert ve yüksek hacimli satış sürecinde hisseden çıkmak isteyen tüm yabancılar halihazırda çıkmış olmalılar. Sonuçta da hissede hala satmaya meyilli yabancı hissedar kalmamıştır. Satanlar da al-sat için robotlarını algolarını devreye sokup günlük takılan güruhtur.
    Her ne kadar butun aylari vermis olsam da, inceledigim kisim Nisan'i ilk 15 gunundeki islemler. Yani su 32 Milyon lotluk, "ne oluyor ya" dedirten yabanci cikisindan bahsediyorum sn. TREND.

Tabi ki gercekten yabancilar satis yapmistir da... bu meblag boyle felaket 32 milyon lot degil takaslarda gorunen.

Gunun gunune cikardim Nisan'daki islemleri. Hem takastan, hem tahtadan takip ettim. Yanilma payini neredeyse SIFIR olarak goruyorum, cunku bayagi bir kafa patlattim takip icin.

Nisandaki 32 milyonluk yabanci satisindan, gercek yabanci satisi olan kismi maximum 6 milyon lot. Gerisi tamamem su Londra cetesi denilen grubun islemleri (10 Nisandaki yabancidan 11 Milyon lotun gectigi yerli kurumlar bunun oldukca net bir ornegi).

Hissede uzun suredir hicbir mantiga sigmayan islemlerden (Mesela bizle alakasi olmayan Hakan Atilla'nin ceza suresine %18, terse yatirmalar) yola cikarsak, muhtemelen onceki aylarda da boyle bir kumpasla karsilasiriz. Maalesef, oldukca fazla vakit alan bir sey bu. Ancak Nisan'daki 15 gunu inceleyebildim.

Hemen akabinde gecilen haberle de oldukca baglantili oldugunu dusunuyorum bunlarin.

Keske benim anlatmak istedigimi baska birisi daha guzel bir Turkceyle anlatsa.

LINK1: FULL TAKAS CALISMASI
    LINK2: BASINDAKI HABER

Sayfa 46/1032 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •