Sayfa 856/1032 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,841 - 6,848 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Dolar niye böyle düşüyor? Bu kadarını gelişen ülke veya petrol geyiği ile açıklamak zor. Altından birşey çıkabilir.
    Tramp talimat vermis feto iade süreci yasal çalışma için. Ama halk ile ilgili de talimat vermis olabilir ofac karari ki gelir artik h.atilla mi görelim

2. SONDAKİKA Trump yönetimi, FBI, ABD Adalet Bakanlığı ve ABD İçişleri Bakanlığı’na Fethullah Gülen’in iadesini sağlayacak yasal yollar bulmaları için emir verdi. Trump’la ilişkisiz Amerikalı yetkililer, isteğin ciddi olduğunu anlayınca öfkelendi Kaynak: NBC News

İnvesting ten alıntıdır

3. boyle haberleri ciddiye almayin abd ulkesindeki birini kolay kolay vermez bir suc isledigini dusunurse kendi yargilar...onu bunu bosverin de bizim sucsuz Atillayi bile vermiyo adamlar...pyd mevzunu da dalga gecer gibi bir aciklamayla gecistirmis ayni abd; demisler ki bizimkilere aslinda bu pyd nin pkk ile bagli oldugunu biliyoz lakin iside ve esada garsi stratejik isbirligi(kullanim) yapiyoz idare edin demisler...yersek...abd her ipte oynar ülkesinden adam cikartmazlar...bunlar pyd mevzu icin gül atma niyetli haberler...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Dolar niye böyle düşüyor? Bu kadarını gelişen ülke veya petrol geyiği ile açıklamak zor. Altından birşey çıkabilir.
    Dolara sağlam çakıyorlar..
    5.5 altını beklemiyordum, hala da olmaz/olmamalı diyorum, hükümet ne kadar düşerse o kadar iyi diye mi düşünüyor? Dolar düştü diye fiyatları indiren yok.. Neyse bana ne, ben topluyorum, borsa portföyüm kadar oldu dolar portföyüm, alsat yaparak maliyeti de düşürmeye çalışıyorum, biraz daha birikince eurobonda gömeceğim hepsini..

Halkbank da tam başı kesilmiş tavuk gibi, ne yöne gideceği belli değil. Yedi lira üzerinde tutunduğuna da tam inanmadım daha, çok kolay ve hızlı aşağı gidebilecekmiş havası var.

5. Kafa karıştırıcı olan bir sürpriz olur mu hulk ile ilgili yada dolar bazli hisseler pahali diye yine mi Çakacak bunlar. Biz mi çok karamsar olduk anlamak zor.

6. bu arada bakiyorun gulumsuyorum...gün ici yorumlarda beklenti de kalmadi ah vah nolcak bu halkb gibi yorumlar var...olan ne...bisey olduda benmi kacirdim diye bakiyorum...burunson gonderilmesi haric ortada bir eylem yok...bol görüşme bol laf var...Atilla hala konumunu koruyor; ofac ta hala bir karar yok...millet sanki atilla gelmis ofac sifir ceza kesmis ve bu günü yaşıyoruz havasinda lafla adam olsak uzayda şezongta dünyaya karşı güneşleniyoduk...

vay arkadas bilemedim
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    heybeye biraz daha attik bakalim kurumumuzun liderliginde devede kulak payimiz olsada

Sayfa 856/1032 İlkİlk ... 356756806846854855856857858866906956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •